Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas) , Data: 2011-04-02, Vieta: Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė, Kaunas   
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02  
 1  Povilas Bartušis 
 Indrė Starevičiutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, I.Starevičiutė      
 16       ->      
  [61] 15:15   P.Bartušis, I.Starevičiutė    
 9  Salvijus Stravinskas 
 Laima Patašienė 
    21:16  21:15 [19']    
[57] 14:50   A.Slušnys, R.Narijauskaitė      
 8  Arnoldas Slušnys 
 Regina Narijauskaitė 
  21:14  21:11 [17']      
    [68] 15:40   P.Bartušis, I.Starevičiutė  
 5  Šarūnas Atkočiūnas 
 Erika Noreikaitė 
      21:7  21:14 [16']  
 Š.Atkočiūnas, E.Noreikaitė      
 12       ->      
  [62] 15:15   A.Kepežinskas, I.Petrulaitienė    
 13         21:18  21:19 [29']    
 A.Kepežinskas, I.Petrulaitienė      
 4  Audrius Kepežinskas 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->       1-a vieta
      [74] 16:30   P.Bartušis, I.Starevičiutė
 3  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
        21:18  21:16 [19']
 V.Prevelis, I.Gaidė      
 14       ->      
  [63] 15:15   T.Raila, V.Fomkinaitė    
 11         21:23  23:21  21:18 [25']    
 T.Raila, V.Fomkinaitė      
 6  Tautvydas Raila 
 Vytautė Fomkinaitė 
  ->      
    [69] 16:05   L.Litvinas, J.Jaščemskaitė  
 7  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
      22:20  13:21  21:12 [16']  
[58] 14:50   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 10  Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
  21:9  21:12 [19']      
  [64] 15:15   L.Litvinas, J.Jaščemskaitė    
 15         21:14  21:12 [16']    
 L.Litvinas, J.Jaščemskaitė      
 2  Lukas Litvinas 
 Justina Jaščemskaitė 
  ->    A.Kepežinskas, I.Petrulaitienė   3-a vieta
      [75] 16:30   A.Kepežinskas, I.Petrulaitienė
       T.Raila, V.Fomkinaitė   21:12  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, R.Narijauskaitė    
    [70] 16:05   Š.Atkočiūnas, E.Noreikaitė  
     Š.Atkočiūnas, E.Noreikaitė   22:20  21:16 [18']   5-a vieta
      [76] 16:30   Š.Atkočiūnas, E.Noreikaitė
     V.Prevelis, I.Gaidė     21:16  21:12 [19']
    [71] 16:05   V.Prevelis, I.Gaidė  
     M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   21:18  21:17 [8']  
         
         
       A.Slušnys, R.Narijauskaitė   7-a vieta
     
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Stravinskas, L.Patašienė    
   S.Stravinskas, L.Patašienė   ->    
     S.Stravinskas, L.Patašienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [77] 16:55   V.Garmus, L.Januškevičienė
        21:7  21:17 [14']
   .    
    ->    
     V.Garmus, L.Januškevičienė  
   V.Garmus, L.Januškevičienė     ->  
   V.Garmus, L.Januškevičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.