Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys - 2011, Data: 2011-04-02, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda   
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02  
 1  Džiugas Girulis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Girulis      
 16       ->      
  [14] 12:40   D.Girulis    
 9  Ardas Valantiejus      21:2  21:6    
[5] 12:00   A.Valantiejus      
 8  Aidas Taučas    21:12  21:8 [70']      
    [29] 13:40   D.Girulis  
 5  Laurynas Borusas        21:4  21:2 [20']  
[6] 12:20   L.Borusas      
 12  Patrikas Rovbutas    21:4  21:6 [19']      
  [15] 12:40   T.Galkinas    
 13  Julius Šlapikas      21:7  21:9 [25']    
[7] 12:20   T.Galkinas      
 4  Titas Galkinas    21:4  21:14 [19']       1-a vieta
      [45] 14:40   D.Girulis
 3  Dominykas Dielininkaitis          21:6  21:14 [23']
 D.Dielininkaitis      
 14       ->      
  [16] 13:00   A.Trimakas    
 11  Dima Boičenko      21:4  21:4 [18']    
[8] 12:20   A.Trimakas      
 6  Aringas Trimakas    21:9  21:10 [21']      
    [30] 13:40   E.Mačys  
 7  Mindaugas Markauskas        21:6  21:12 [18']  
[9] 12:20   L.Puišys      
 10  Lukas Puišys    21:10  21:13 [20']      
  [17] 13:00   E.Mačys    
 15         21:6  21:4 [16']    
 E.Mačys      
 2  Eimantas Mačys    ->    T.Galkinas   3-a vieta
      [46] 14:40   T.Galkinas
       A.Trimakas   21:12  13:21  22:20 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valantiejus    
    [31] 14:00   L.Borusas  
     L.Borusas   22:20  21:12 [27']   5-a vieta
      [47] 14:40   L.Borusas
     D.Dielininkaitis     21:19  21:19 [27']
    [32] 14:00   L.Puišys  
     L.Puišys   21:17  21:12 [16']  
         
         
       A.Valantiejus   7-a vieta
      [48] 15:00 
       D.Dielininkaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Taučas    
   A.Taučas   ->    
    [33] 14:00   A.Taučas  
   P.Rovbutas     21:12  21:12 [22']  
  [18] 13:00   J.Šlapikas    
   J.Šlapikas   21:14  21:9 [22']     9-a vieta
      [49] 15:00 
        ->
   D.Boičenko    
   D.Boičenko   ->    
    [34] 14:00   D.Boičenko  
   M.Markauskas     21:17  22:20 [25']  
   M.Markauskas    
    ->    
         
       J.Šlapikas   11-a vieta
      [50] 15:00 
       M.Markauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Rovbutas  
     P.Rovbutas   ->   13-a vieta
       P.Rovbutas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.