Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys - 2011, Data: 2011-04-02, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda   
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02  
 1  Edgaras Bartkus    Dėl 1-8 vietos      
 E.Bartkus      
 16       ->      
  [94] 18:00   E.Bartkus    
 9  Mantas Rakovskis      21:7  21:2 [21']    
[86] 17:20   M.Kaidalovas      
 8  Mykolas Kaidalovas    21:12  18:21  21:14 [31']      
    [103] 18:40   E.Bartkus  
 5  Paulius Bertašius        21:12  21:15 [25']  
[87] 17:20   P.Bertašius      
 12  Dovydas Raila    21:15  21:7 [23']      
  [95] 18:00   P.Bertašius    
 13  Paulius Abraitis      21:10  22:20    
[88] 17:40   T.Kvederys      
 4  Titas Kvederys    21:3  21:8 [25']       1-a vieta
      [114] 19:20   E.Bartkus
 3  Mindaugas Turauskas          21:18  21:10 [25']
 M.Turauskas      
 14       ->      
  [96] 18:00   M.Turauskas    
 11  Gytis Valaitis      21:18  21:9    
[89] 17:40   P.Vasiliauskas      
 6  Povilas Vasiliauskas    21:9  21:11 [25']      
    [104] 18:40   L.Žebrauskas  
 7  Rokas Minderis        21:12  21:13 [21']  
[90] 17:40   R.Minderis      
 10  Artūras Jachontovas    21:9  21:12 [23']      
  [97] 18:00   L.Žebrauskas    
 15         21:18  21:9 [30']    
 L.Žebrauskas      
 2  Lukas Žebrauskas    ->    P.Bertašius   3-a vieta
      [115] 19:20   P.Bertašius
       M.Turauskas   21:15  21:9 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kaidalovas    
    [105] 18:40   T.Kvederys  
     T.Kvederys   21:5  21:12 [22']   5-a vieta
      [116] 19:20   R.Minderis
     P.Vasiliauskas     21:17  22:20 [33']
    [106] 18:40   R.Minderis  
     R.Minderis   21:10  21:13  
         
         
       M.Kaidalovas   7-a vieta
      [117] 19:20   P.Vasiliauskas
       P.Vasiliauskas   21:18  22:20 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rakovskis    
   M.Rakovskis   ->    
    [107] 18:40   D.Raila  
   D.Raila     21:18  21:5 [20']  
  [98] 18:20   D.Raila    
   P.Abraitis   21:9  21:15     9-a vieta
      [118] 19:40   A.Jachontovas
        21:18  21:17 [22']
   G.Valaitis    
   G.Valaitis   ->    
    [108] 19:00   A.Jachontovas  
   A.Jachontovas     21:8  21:11 [15']  
   A.Jachontovas    
    ->    
         
       M.Rakovskis   11-a vieta
      [119] 19:40   M.Rakovskis
       G.Valaitis   21:5  21:8 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Abraitis  
     P.Abraitis   ->   13-a vieta
       P.Abraitis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.