Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas , Data: 2011-04-09, Vieta: “Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Klaipėda  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-09 2011-04-09 2011-04-09 2011-04-10 2011-04-10  
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas        
 32       ->        
  [21] 13:20   I.Reznikas      
 17  Jonas Malinauskas      21:10  21:10 [19']      
[1] 12:00   D.Valiulis        
 16  Deividas Valiulis    21:8  16:21  21:16 [30']        
    [42] 14:40   I.Reznikas    
 9  Martynas Atkočaitis        21:18  21:18 [21']    
 M.Atkočaitis        
 24       ->        
  [22] 13:20   M.Atkočaitis      
 25         21:16  21:17 [30']      
 R.Šileris        
 8  Renaldas Šileris    ->        
       I.Reznikas  
 5  Vaidotas Prevelis          21:15  18:21  21:19 [40']  
 V.Prevelis        
 28       ->        
  [23] 13:20   L.Sparnauskis      
 21  Tomas Stankus      21:15  21:18 [29']      
[2] 12:00   L.Sparnauskis        
 12  Laurynas Sparnauskis      B/Ž        
    [43] 14:40   L.Sparnauskis    
 13  Mykolas Šermukšnis        21:19  21:18 [25']    
[3] 12:00   M.Šermukšnis        
 20  Laurynas Raišis    21:15  21:7 [14']        
  [24] 13:20   M.Šermukšnis      
 29         14:21  21:9  21:12 [34']      
 L.Rimkus        
 4  Lukas Rimkus    ->         1-a vieta
         T.Liorančas
 3  Michailas Golubevas            10:21  21:8  21:11 [34']
 M.Golubevas        
 30       ->        
  [25] 13:20   M.Golubevas      
 19  Arnoldas Mockus      21:12  21:13 [21']      
[4] 12:00   A.Kurapka        
 14  Aurimas Kurapka    21:13  21:16 [18']        
    [44] 14:40   M.Golubevas    
 11  Giedrius Dima        21:17  21:10 [11']    
[5] 12:00   G.Dima        
 22  Paulius Bertašius    21:5  21:9 [7']        
  [26] 13:40   G.Dima      
 27         21:13  21:13 [23']      
 T.Raila        
 6  Tautvydas Raila    ->        
       T.Liorančas  
 7  Ernestas Dima          21:14  21:17 [26']  
 E.Dima        
 26       ->        
  [27] 13:40   E.Dima      
 23  Mykolas Kaidalovas      21:14  21:19 [24']      
[6] 12:20   M.Šatrauskas        
 10  Mantas Šatrauskas    21:3  21:1 [6']        
     T.Liorančas    
 15  Martynas Pikčilingis        21:14  21:14 [13']    
[7] 12:20   E.Žalandauskas        
 18  Ernestas Žalandauskas    21:15  21:17 [21']      L.Sparnauskis   3-a vieta
  [28] 13:40   T.Liorančas   [157] 12:00   M.Golubevas
 31         21:10  21:9 [14']    M.Golubevas   21:10  21:8 [20']
 T.Liorančas        
 2  Tautvydas Liorančas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Atkočaitis    
      [141] 10:45   M.Atkočaitis  
       M.Šermukšnis   21:13  15:21  21:18 [32']   5-a vieta
        [158] 12:25   E.Dima
       G.Dima     21:14  21:14 [22']
      [142] 10:45   E.Dima  
       E.Dima   16:21  21:18  21:17 [43']  
           
           
         M.Šermukšnis   7-a vieta
        [159] 12:25   G.Dima
         G.Dima   21:17  21:14 [26']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Valiulis      
    [46] 15:00   D.Valiulis    
     R.Šileris   16:21  21:18  21:18 [36']    
      [143] 10:45   V.Prevelis  
     V.Prevelis     21:15  21:7 [14']  
    [47] 15:00   V.Prevelis    
     L.Rimkus   21:13  21:10 [18']     9-a vieta
        [160] 12:25   T.Raila
     A.Kurapka       21:19  15:21  21:19 [35']
    [48] 15:00   T.Raila    
     T.Raila   21:18  21:11 [18']    
      [144] 11:10   T.Raila  
     M.Šatrauskas     21:15  21:19 [23']  
    [49] 15:00   M.Šatrauskas    
     E.Žalandauskas   21:17  21:12 [20']    
           
         D.Valiulis   11-a vieta
        [161] 12:25   M.Šatrauskas
         M.Šatrauskas   21:11  21:13 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Šileris    
      [145] 11:10   R.Šileris  
       L.Rimkus   21:10  16:21  21:16 [31']   13-a vieta
        [162] 12:25   R.Šileris
       A.Kurapka     21:14  21:14 [22']
      [146] 11:10   A.Kurapka  
       E.Žalandauskas   19:21  21:18  21:18 [31']  
           
           
         L.Rimkus   15-a vieta
        [163] 12:50   L.Rimkus
    Dėl 17-32 vietos      E.Žalandauskas   21:15  16:21  21:12 [25']
         
   J.Malinauskas      
   J.Malinauskas   ->      
    [50] 15:00   J.Malinauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Malinauskas  
        21:10  21:15 [9']  
   T.Stankus      
   T.Stankus   ->      
    [51] 15:20   L.Raišis    
   L.Raišis       B/Ž    
   L.Raišis      
    ->       17-a vieta
        [164] 12:50   J.Malinauskas
          20:22  21:15  21:12 [35']
   A.Mockus      
   A.Mockus   ->      
    [52] 15:20   A.Mockus    
   P.Bertašius     21:13  21:18 [20']    
   P.Bertašius      
    ->      
      [147] 11:10   M.Pikčilingis  
        11:21  21:16  21:19 [28']  
   M.Kaidalovas      
   M.Kaidalovas   ->      
    [53] 15:20   M.Pikčilingis    
   M.Pikčilingis     21:13  21:6 [19']    
   M.Pikčilingis      
    ->    L.Raišis   19-a vieta
       
         A.Mockus   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       T.Stankus   ->   21-a vieta
       
       P.Bertašius     ->
       
       M.Kaidalovas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.