Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas , Data: 2011-04-09, Vieta: “Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Klaipėda  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-09 2011-04-09 2011-04-09 2011-04-10 2011-04-10  
 1  Agnė Kupliauskaitė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Kupliauskaitė        
 32       ->        
  [29] 13:40   A.Kupliauskaitė      
 17  Greta Urbonaitė      21:12  21:7 [19']      
[8] 12:20   U.Gečaitė        
 16  Urtė Gečaitė    21:8  21:13 [17']        
    [54] 15:20   A.Kupliauskaitė    
 9  Ugnė Janušauskaitė        21:10  21:8 [19']    
[9] 12:20   U.Janušauskaitė        
 24  Ugnė Bernotaitė    23:21  21:12 [24']        
  [30] 13:40   U.Janušauskaitė      
 25  Gerda Vedegytė      26:28  21:19  21:19 [41']      
[10] 12:20   N.Žvirblytė        
 8  Neringa Žvirblytė    21:10  21:8 [19']        
       A.Kupliauskaitė  
 5  Justina Jaščemskaitė          21:14  21:8 [25']  
[11] 12:40   J.Jaščemskaitė        
 28  Viktorija Jankūnaitė      B/Ž        
  [31] 14:00   J.Jaščemskaitė      
 21  Aušrinė Kaulickytė      21:15  17:21  21:12 [39']      
[12] 12:40   S.Drungilaitė        
 12  Samanta Drungilaitė    21:16  21:12 [18']        
    [55] 15:20   I.Gaidė    
 13  Goda Krivonosovaitė        21:16  16:21  21:14 [38']    
[13] 12:40   G.Krivonosovaitė        
 20  Greta Palubinskytė    21:7  21:7 [18']        
  [32] 14:00   I.Gaidė      
 29  Greta Gerulaitytė      21:9  21:13 [20']      
[14] 12:40   I.Gaidė        
 4  Ieva Gaidė    21:5  21:7 [7']         1-a vieta
         G.Narvilaitė
 3  Gabija Narvilaitė            24:22  21:23  23:21 [41']
 G.Narvilaitė        
 30       ->        
  [33] 14:00   G.Narvilaitė      
 19  Gintarė Bilvardaitė      21:15  21:7 [19']      
[15] 12:40   U.Graužinytė        
 14  Ugnė Graužinytė    21:17  21:13 [20']        
     G.Narvilaitė    
 11  Vytautė Fomkinaitė        21:16  21:6 [21']    
[16] 13:00   V.Fomkinaitė        
 22  Saulina Norgailaitė    21:14  22:20 [24']        
  [34] 14:00   V.Fomkinaitė      
 27  Odeta Rastenytė      21:5  15:21  21:15 [34']      
[17] 13:00   V.Žymantė        
 6  Vaiva Žymantė    21:7  21:5 [14']        
       G.Narvilaitė  
 7  Gabrielė Janušonytė          9:21  21:10  21:15 [35']  
[18] 13:00   G.Janušonytė        
 26  Rytė Kurapkaitė    21:9  21:13 [16']        
  [35] 14:00   G.Janušonytė      
 23  Valdonė Besanaitė      21:15  21:18 [31']      
[19] 13:00   D.Dragūnaitė        
 10  Dominyka Dragūnaitė    21:10  21:6 [17']        
     R.Aleksevičiūtė    
 15  Deimantė Ubytė        21:9  21:14 [24']    
[20] 13:00   D.Ubytė        
 18  Evelina Šiušytė    21:19  21:12 [21']      I.Gaidė   3-a vieta
  [36] 14:20   R.Aleksevičiūtė    R.Aleksevičiūtė
 31         21:23  21:4  21:19 [38']    R.Aleksevičiūtė   21:8  21:4 [20']
 R.Aleksevičiūtė        
 2  Rebeka Aleksevičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Janušauskaitė    
      [131] 09:55   J.Jaščemskaitė  
       J.Jaščemskaitė   21:7  21:11 [19']   5-a vieta
         V.Fomkinaitė
       V.Fomkinaitė     21:15  21:18 [25']
       V.Fomkinaitė  
       G.Janušonytė   17:21  21:16  21:14 [40']  
           
           
         U.Janušauskaitė   7-a vieta
         G.Janušonytė
         G.Janušonytė   21:13  21:12 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     U.Gečaitė      
    [58] 15:40   U.Gečaitė    
     N.Žvirblytė   21:17  21:7 [15']    
      [133] 09:55   S.Drungilaitė  
     S.Drungilaitė     17:21  21:12  21:6 [32']  
    [59] 15:40   S.Drungilaitė    
     G.Krivonosovaitė   21:16  21:14 [26']     9-a vieta
        [152] 11:35   S.Drungilaitė
     U.Graužinytė       9:21  22:20  21:19 [33']
    [60] 15:40   V.Žymantė    
     V.Žymantė   21:14  21:15 [23']    
      [134] 10:20   V.Žymantė  
     D.Dragūnaitė     19:21  21:19  21:15 [37']  
    [61] 16:00   D.Dragūnaitė    
     D.Ubytė   21:9  21:17 [16']    
           
         U.Gečaitė   11-a vieta
        [153] 11:35   D.Dragūnaitė
         D.Dragūnaitė   18:21  21:8  21:5 [32']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Žvirblytė    
      [135] 10:20   G.Krivonosovaitė  
       G.Krivonosovaitė   21:9  24:22 [23']   13-a vieta
        [154] 12:00   D.Ubytė
       U.Graužinytė     21:14  21:18 [21']
      [136] 10:20   D.Ubytė  
       D.Ubytė   21:16  21:19 [27']  
           
           
         N.Žvirblytė   15-a vieta
        [155] 12:00   U.Graužinytė
    Dėl 17-32 vietos      U.Graužinytė   21:10  21:12 [19']
         
   G.Urbonaitė      
   G.Urbonaitė   ->      
    [62] 16:00   U.Bernotaitė    
   U.Bernotaitė     18:21  22:20  21:13 [34']    
  [37] 14:20   U.Bernotaitė      
   G.Vedegytė   21:15  21:12 [11']      
      [137] 10:20   G.Palubinskytė  
   V.Jankūnaitė       21:19  21:19 [24']  
  [38] 14:20   A.Kaulickytė      
   A.Kaulickytė     B/Ž      
    [63] 16:00   G.Palubinskytė    
   G.Palubinskytė     21:17  21:8 [13']    
  [39] 14:20   G.Palubinskytė      
   G.Gerulaitytė   21:13  21:7 [5']       17-a vieta
        [156] 12:00   E.Šiušytė
          28:26  21:8 [24']
   G.Bilvardaitė      
   G.Bilvardaitė   ->      
    [64] 16:00   G.Bilvardaitė    
   S.Norgailaitė     21:12  21:17 [18']    
  [40] 14:20   S.Norgailaitė      
   O.Rastenytė   21:10  21:13 [18']      
      [138] 10:20   E.Šiušytė  
   R.Kurapkaitė       19:21  21:10  21:19 [28']  
  [41] 14:40   R.Kurapkaitė      
   V.Besanaitė   21:9  21:13 [26']      
    [65] 16:00   E.Šiušytė    
   E.Šiušytė     21:17  21:12 [21']    
   E.Šiušytė      
    ->    U.Bernotaitė   19-a vieta
       
         G.Bilvardaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Urbonaitė    
       
       A.Kaulickytė   ->   21-a vieta
       
       S.Norgailaitė     ->
       
       R.Kurapkaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Vedegytė    
     G.Vedegytė   ->    
       
     V.Jankūnaitė     ->  
     G.Gerulaitytė    
     G.Gerulaitytė     B/Ž     25-a vieta
       
          ->
     O.Rastenytė    
     O.Rastenytė   ->    
       
     V.Besanaitė     ->  
     V.Besanaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
       V.Jankūnaitė   ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.