Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas , Data: 2011-04-09, Vieta: “Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Klaipėda  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-09 2011-04-09 2011-04-09 2011-04-10  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 16       ->      
  [76] 17:20   T.Liorančas, L.Rimkus    
 9  Jonas Malinauskas 
 Martynas Pikčilingis 
    21:7  21:13 [21']    
[66] 16:30   A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 8  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  21:16  21:14 [23']      
     T.Liorančas, L.Rimkus  
 5  Michailas Golubevas 
 Mykolas Šermukšnis 
      21:19  21:12 [23']  
 M.Golubevas, M.Šermukšnis      
 12       ->      
  [77] 17:20   G.Dima, E.Dima    
 13         21:11  21:17 [20']    
 G.Dima, E.Dima      
 4  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  ->       1-a vieta
       V.Prevelis, T.Raila
 3  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
        21:19  21:17 [27']
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 14       ->      
  [78] 17:20   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas    
 11  Paulius Bertašius 
 Mykolas Kaidalovas 
    22:20  22:20 [25']    
[67] 16:30   M.Atkočaitis, E.Žalandauskas      
 6  Martynas Atkočaitis 
 Ernestas Žalandauskas 
  21:5  21:4 [17']      
     V.Prevelis, T.Raila  
 7  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
      21:16  21:19 [21']  
[68] 16:30   A.Mockus, D.Valiulis      
 10  Laurynas Raišis 
 Tomas Stankus 
    B/Ž      
  [79] 17:20   V.Prevelis, T.Raila    
 15         21:7  21:11 [15']    
 V.Prevelis, T.Raila      
 2  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
  ->    G.Dima, E.Dima   3-a vieta
      [171] 13:15   G.Dima, E.Dima
       M.Atkočaitis, E.Žalandauskas   21:7  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kurapka, M.Šatrauskas    
     A.Kurapka, M.Šatrauskas  
     M.Golubevas, M.Šermukšnis   14:21  21:14  21:15 [28']   5-a vieta
      [172] 13:15   L.Sparnauskis, R.Šileris
     L.Sparnauskis, R.Šileris     21:13  15:21  21:13 [32']
     L.Sparnauskis, R.Šileris  
     A.Mockus, D.Valiulis   21:11  21:11 [21']  
         
         
       M.Golubevas, M.Šermukšnis   7-a vieta
      [173] 13:40   M.Golubevas, M.Šermukšnis
       A.Mockus, D.Valiulis   21:13  19:21  21:17 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Malinauskas, M.Pikčilingis    
   J.Malinauskas, M.Pikčilingis   ->    
     J.Malinauskas, M.Pikčilingis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [174] 13:40   J.Malinauskas, M.Pikčilingis
        21:0
   P.Bertašius, M.Kaidalovas    
   P.Bertašius, M.Kaidalovas   ->    
    18:35   P.Bertašius, M.Kaidalovas  
   L.Raišis, T.Stankus       B/Ž  
   L.Raišis, T.Stankus    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       L.Raišis, T.Stankus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.