Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas , Data: 2011-04-09, Vieta: “Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Klaipėda  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-09 2011-04-09 2011-04-09 2011-04-10  
 1  Dominyka Bortnikaitė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė      
 16       ->      
  [80] 17:20   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė    
 9  Goda Krivonosovaitė 
 Saulina Norgailaitė 
    21:10  21:8 [21']    
[69] 16:30   G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė      
 8  Rytė Kurapkaitė 
 Neringa Žvirblytė 
  19:21  23:21  21:18 [31']      
     D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė  
 5  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
      21:10  16:21  21:14 [27']  
[70] 16:30   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 12  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  21:11  21:16 [21']      
  [81] 17:45   V.Fomkinaitė, I.Gaidė    
 13  Ugnė Bernotaitė 
 Gintarė Bilvardaitė 
    19:21  21:15  21:12 [37']    
[71] 16:55   V.Fomkinaitė, I.Gaidė      
 4  Vytautė Fomkinaitė 
 Ieva Gaidė 
  21:8  21:18 [22']       1-a vieta
      [165] 12:50   D.Bortnikaitė, A.Kupliauskaitė
 3  Justina Jaščemskaitė 
 Ugnė Janušauskaitė 
        21:15  21:10 [19']
[72] 16:55   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė      
 14  Greta Gerulaitytė 
 Viktorija Jankūnaitė 
    B/Ž      
  [82] 17:45   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė    
 11  Greta Palubinskytė 
 Evelina Šiušytė 
    21:17  21:12 [23']    
[73] 16:55   S.Drungilaitė, U.Graužinytė      
 6  Samanta Drungilaitė 
 Ugnė Graužinytė 
  21:11  21:17 [22']      
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
 7  Deimantė Ubytė 
 Vaiva Žymantė 
      21:6  21:6 [18']  
[74] 16:55   D.Ubytė, V.Žymantė      
 10  Urtė Gečaitė 
 Gerda Vedegytė 
  21:15  21:13 [16']      
  [83] 17:45   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 15  Odeta Rastenytė 
 Greta Urbonaitė 
    21:12  21:14 [21']    
[75] 16:55   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 2  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
  21:3  21:8 [15']    V.Fomkinaitė, I.Gaidė   3-a vieta
      [166] 12:50   V.Fomkinaitė, I.Gaidė
       J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė   21:11  21:8 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė    
    [93] 18:35   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:16  21:14 [22']   5-a vieta
      [167] 12:50   D.Ubytė, V.Žymantė
     S.Drungilaitė, U.Graužinytė     17:21  21:16  21:19 [34']
    [94] 18:35   D.Ubytė, V.Žymantė  
     D.Ubytė, V.Žymantė   21:16  21:12 [26']  
         
         
       G.Krivonosovaitė, S.Norgailaitė   7-a vieta
      [168] 13:15   S.Drungilaitė, U.Graužinytė
       S.Drungilaitė, U.Graužinytė   23:21  21:10 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė    
   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė   ->    
    [95] 19:00   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė  
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė     19:21  21:9  21:5 [24']  
  [84] 17:45   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
   U.Bernotaitė, G.Bilvardaitė   21:16  15:21  21:16 [38']     9-a vieta
      [169] 13:15   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė
   G.Gerulaitytė, V.Jankūnaitė       21:11  21:11 [23']
  [85] 17:45   G.Palubinskytė, E.Šiušytė    
   G.Palubinskytė, E.Šiušytė     B/Ž    
    [96] 19:00   U.Gečaitė, G.Vedegytė  
   U.Gečaitė, G.Vedegytė     21:19  21:17 [25']  
  [86] 18:10   U.Gečaitė, G.Vedegytė    
   O.Rastenytė, G.Urbonaitė   21:16  21:17 [21']    
         
       V.Besanaitė, A.Kaulickytė   11-a vieta
     
       G.Palubinskytė, E.Šiušytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     U.Bernotaitė, G.Bilvardaitė   ->   13-a vieta
     
     G.Gerulaitytė, V.Jankūnaitė     ->
     
     O.Rastenytė, G.Urbonaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.