Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas , Data: 2011-04-09, Vieta: “Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Klaipėda  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-09 2011-04-09 2011-04-09 2011-04-09 2011-04-10  
 1  Ignas Reznikas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 I.Reznikas, A.Kupliauskaitė        
 32       ->        
  [102] 19:45   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė      
 17  Jonas Malinauskas 
 Urtė Gečaitė 
    21:12  21:15 [18']      
[97] 19:20   M.Atkočaitis, E.Šiušytė        
 16  Martynas Atkočaitis 
 Evelina Šiušytė 
  21:9  21:17 [20']        
    [110] 20:10   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė    
 9  Mykolas Šermukšnis 
 Ugnė Janušauskaitė 
      21:17  21:17 [22']    
 M.Šermukšnis, U.Janušauskaitė        
 24       ->        
  [103] 19:45   T.Raila, V.Fomkinaitė      
 25         21:6  21:17 [19']      
 T.Raila, V.Fomkinaitė        
 8  Tautvydas Raila 
 Vytautė Fomkinaitė 
  ->        
      [118] 21:00   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė  
 5  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
        21:12  12:21  21:13 [31']  
 R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 28       ->        
  [104] 19:45   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 21  Martynas Pikčilingis 
 Gerda Vedegytė 
    21:19  21:12 [21']      
[98] 19:20   E.Dima, D.Ubytė        
 12  Ernestas Dima 
 Deimantė Ubytė 
  21:15  21:5 [16']        
    [111] 20:10   L.Rimkus, G.Janušonytė    
 13  Deividas Valiulis 
 Ugnė Graužinytė 
      21:14  8:21  21:13 [30']    
[99] 19:20   D.Valiulis, U.Graužinytė        
 20  Laurynas Raišis 
 Valdonė Besanaitė 
  21:8  21:12 [20']        
  [105] 19:45   L.Rimkus, G.Janušonytė      
 29         21:17  21:16 [18']      
 L.Rimkus, G.Janušonytė        
 4  Lukas Rimkus 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->         1-a vieta
         T.Liorančas, G.Narvilaitė
 3  Tautvydas Liorančas 
 Gabija Narvilaitė 
          21:13  21:13 [25']
 T.Liorančas, G.Narvilaitė        
 30       ->        
  [106] 19:45   T.Liorančas, G.Narvilaitė      
 19  Ernestas Žalandauskas 
 Greta Palubinskytė 
    21:5  21:9 [17']      
[100] 19:20   E.Žalandauskas, G.Palubinskytė        
 14  Tomas Stankus 
 Aušrinė Kaulickytė 
    B/Ž        
    [112] 20:35   T.Liorančas, G.Narvilaitė    
 11  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
      21:19  21:10 [21']    
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė        
 22       ->        
  [107] 20:10   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė      
 27         21:16  21:16 [20']      
 M.Golubevas, J.Jaščemskaitė        
 6  Michailas Golubevas 
 Justina Jaščemskaitė 
  ->        
       T.Liorančas, G.Narvilaitė  
 7  Laurynas Sparnauskis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
        21:16  21:9 [22']  
 L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė        
 26       ->        
  [108] 20:10   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė      
 23         21:19  21:19 [23']      
 G.Dima, V.Žymantė        
 10  Giedrius Dima 
 Vaiva Žymantė 
  ->        
    [113] 20:35   L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė    
 15  Aurimas Kurapka 
 Rytė Kurapkaitė 
      21:19  21:17 [22']    
[101] 19:20   A.Kurapka, R.Kurapkaitė        
 18  Arnoldas Mockus 
 Samanta Drungilaitė 
  20:22  21:18  22:20 [35']      L.Rimkus, G.Janušonytė   3-a vieta
  [109] 20:10   V.Prevelis, I.Gaidė    L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė
 31         21:14  21:19 [18']    L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė   21:11  21:16 [21']
 V.Prevelis, I.Gaidė        
 2  Vaidotas Prevelis 
 Ieva Gaidė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Raila, V.Fomkinaitė    
      [120] 21:00   R.Šileris, D.Dragūnaitė  
       R.Šileris, D.Dragūnaitė   21:13  21:19 [21']   5-a vieta
        [126] 09:30   R.Šileris, D.Dragūnaitė
       M.Golubevas, J.Jaščemskaitė     21:13  21:17 [22']
      [121] 21:00   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė  
       V.Prevelis, I.Gaidė   21:10  21:15 [21']  
           
           
         T.Raila, V.Fomkinaitė   7-a vieta
        [127] 09:30   V.Prevelis, I.Gaidė
         V.Prevelis, I.Gaidė   21:18  21:19 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Atkočaitis, E.Šiušytė      
    [114] 20:35   M.Atkočaitis, E.Šiušytė    
     M.Šermukšnis, U.Janušauskaitė   21:16  21:8 [20']    
      [122] 21:00   E.Dima, D.Ubytė  
     E.Dima, D.Ubytė     21:17  21:15 [18']  
    [115] 20:35   E.Dima, D.Ubytė    
     D.Valiulis, U.Graužinytė   21:18  21:18 [20']     9-a vieta
        [128] 09:30   E.Dima, D.Ubytė
     E.Žalandauskas, G.Palubinskytė       21:15  21:12 [16']
    [116] 20:35   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
     M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   21:12  21:17 [20']    
      [123] 21:25   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė  
     G.Dima, V.Žymantė     21:17  17:21  21:17 [30']  
    [117] 21:00   G.Dima, V.Žymantė    
     A.Kurapka, R.Kurapkaitė   21:18  21:19 [19']    
           
         M.Atkočaitis, E.Šiušytė   11-a vieta
       
         G.Dima, V.Žymantė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šermukšnis, U.Janušauskaitė    
       
       D.Valiulis, U.Graužinytė   ->   13-a vieta
       
       E.Žalandauskas, G.Palubinskytė     ->
       
       A.Kurapka, R.Kurapkaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Malinauskas, U.Gečaitė      
   J.Malinauskas, U.Gečaitė   ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   M.Pikčilingis, G.Vedegytė      
   M.Pikčilingis, G.Vedegytė   ->      
       
   L.Raišis, V.Besanaitė     ->    
   L.Raišis, V.Besanaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   T.Stankus, A.Kaulickytė      
   T.Stankus, A.Kaulickytė   ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
       
   A.Mockus, S.Drungilaitė     ->    
   A.Mockus, S.Drungilaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.