Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
TVK tarptautinis turnyras, Data: 2011-04-16, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-16 2011-04-16 2011-04-16 2011-04-17  
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys      
 16       ->      
  [76] 18:30   E.Slušnys    
 9  Paulius Rakauskas      21:18  21:4 [19']    
[69] 18:05   M.Prevelis      
 8  Martynas Prevelis    21:13  21:16 [24']      
    [83] 19:20   E.Slušnys  
 5  Ramūnas Bilius        21:15  21:10 [22']  
[70] 18:05   R.Bilius      
 12  Daumantas Vitkauskas      B/Ž      
  [77] 18:55   R.Bilius    
 13   Philip Perlov      18:21  21:7  21:14 [36']    
[71] 18:05   S.Šaltmeris      
 4  Saulius Šaltmeris    21:18  21:14 [23']       1-a vieta
      [114] 11:40   E.Slušnys
 3  Donatas Narvilas          21:19  21:14 [27']
 D.Narvilas      
 14       ->      
  [78] 18:55   D.Narvilas    
 11  Ramūnas Kavaliauskas      21:17  21:15 [42']    
[72] 18:05   T.Vaškevičius      
 6  Tomas Vaškevičius    21:10  21:14 [24']      
    [84] 19:20   D.Narvilas  
 7  Sergej Leonovič        21:16  15:21  21:10 [36']  
[73] 18:30   S.Leonovič      
 10  Evaldas Bradūnas    21:17  21:6 [22']      
  [79] 18:55   S.Leonovič    
 15         13:21  21:16  21:17 [38']    
 K.Dauskurtas      
 2  Kazimieras Dauskurtas    ->    R.Bilius   3-a vieta
      [115] 11:40   R.Bilius
       S.Leonovič   21:12  19:21  21:17 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Prevelis    
    [85] 19:45   M.Prevelis  
     S.Šaltmeris   8:21  21:13  21:19 [39']   5-a vieta
      [116] 11:40   M.Prevelis
     T.Vaškevičius     21:16  21:8 [26']
    [86] 19:45   T.Vaškevičius  
     K.Dauskurtas   21:12  21:18 [19']  
         
         
       S.Šaltmeris   7-a vieta
      [117] 11:40   S.Šaltmeris
       K.Dauskurtas   21:15  21:10 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Rakauskas    
   P.Rakauskas   ->    
    [87] 19:45   P.Perlov  
   D.Vitkauskas     21:11  21:12 [23']  
  [80] 18:55   P.Perlov    
   P.Perlov     B/Ž     9-a vieta
      [118] 11:40   P.Perlov
        21:9  21:15 [21']
   R.Kavaliauskas    
   R.Kavaliauskas   ->    
    [88] 19:45   E.Bradūnas  
   E.Bradūnas     21:10  21:17 [24']  
   E.Bradūnas    
    ->    
         
       P.Rakauskas   11-a vieta
      [119] 12:00   P.Rakauskas
       R.Kavaliauskas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     D.Vitkauskas   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.