Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
TVK tarptautinis turnyras, Data: 2011-04-16, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-17 2011-04-17 2011-04-17 2011-04-17  
 1  Laimonas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 G.Zaborskis      
 16  Gediminas Zaborskis    21:10  21:23  21:18 [46']      
  [149] 14:55   G.Zaborskis    
 9  Ignas Vaivada      17:21  21:16  21:5 [30']    
[142] 14:05   I.Vaivada      
 8  Salvijus Stravinskas    21:15  21:17 [18']      
    [156] 15:20   A.Morkūnas  
 5  Rolandas Juknevičius        21:16  21:16 [26']  
[143] 14:05   R.Juknevičius      
 12  Audrius Šadbaras    21:19  15:21  21:16 [26']      
  [150] 14:55   A.Morkūnas    
 13  Audrius Ambrasas      21:19  21:14 [23']    
[144] 14:05   A.Morkūnas      
 4  Arūnas Morkūnas    21:12  21:7 [19']       1-a vieta
      [163] 16:10   A.Morkūnas
 3  Rimas Lavrukaitis          21:17  19:21  23:21 [39']
[145] 14:30   R.Lavrukaitis      
 14  Aironas Juozonis    21:2  21:3 [18']      
  [151] 14:55   M.Loveikis    
 11  Skirmantas Jurkevičius      21:19  11:21  21:18 [41']    
[146] 14:30   M.Loveikis      
 6  Mindaugas Loveikis    21:11  21:16 [20']      
    [157] 15:45   A.Slušnys  
 7  Dalius Juodsnukis        21:14  21:13 [22']  
[147] 14:30   G.Bernotas      
 10  Gytis Bernotas    21:10  24:22 [23']      
  [152] 14:55   A.Slušnys    
 15  Gintaras Zubrys      21:12  21:6 [17']    
[148] 14:30   A.Slušnys      
 2  Arnoldas Slušnys    21:16  21:12 [17']    G.Zaborskis   3-a vieta
      [164] 16:10   G.Zaborskis
       M.Loveikis   21:16  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Vaivada    
    [158] 15:45   I.Vaivada  
     R.Juknevičius   21:16  18:21  21:3 [24']   5-a vieta
      [165] 16:35   I.Vaivada
     R.Lavrukaitis     21:0
    [159] 15:45   R.Lavrukaitis  
     G.Bernotas   21:17  21:13 [21']  
         
         
       R.Juknevičius   7-a vieta
      [166] 16:35   R.Juknevičius
       G.Bernotas   21:13  21:10 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Vaškevičius      
   L.Vaškevičius    
   S.Stravinskas   21:17  21:16 [23']    
    [160] 15:45   L.Vaškevičius  
   A.Šadbaras     21:18  21:17 [25']  
  [153] 15:20   A.Šadbaras    
   A.Ambrasas   21:10  21:11 [17']     9-a vieta
      [167] 16:35   L.Vaškevičius
   A.Juozonis       21:13  21:17 [23']
  [154] 15:20   S.Jurkevičius    
   S.Jurkevičius   21:5  21:0 [17']    
    [161] 16:10   D.Juodsnukis  
   D.Juodsnukis     21:18  23:21 [28']  
  [155] 15:20   D.Juodsnukis    
   G.Zubrys   21:12  21:17 [21']    
         
       A.Šadbaras   11-a vieta
      [168] 16:35   A.Šadbaras
       S.Jurkevičius   21:13  21:7 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Stravinskas    
     S.Stravinskas  
     A.Ambrasas   21:12  21:8 [26']   13-a vieta
      [169] 17:00   S.Stravinskas
     A.Juozonis     23:21  21:19 [26']
    [162] 16:10   G.Zubrys  
     G.Zubrys   21:7  21:3 [13']  
         
         
       A.Ambrasas   15-a vieta
       A.Ambrasas
       A.Juozonis   21:6  21:4 [16']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.