Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
TVK tarptautinis turnyras, Data: 2011-04-16, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-16 2011-04-16 2011-04-16 2011-04-17  
 1  Donatas Narvilas 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Narvilas, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [37] 14:45   D.Narvilas, G.Voitechovskaja    
 9  Roman Antipenkov 
 Tanita Urbonienė 
    21:16  21:18 [24']    
[31] 13:55   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė      
 8  Ramūnas Kavaliauskas 
 Eglė Ratkutė 
  21:9  26:28  21:16 [43']      
    [45] 15:35   D.Narvilas, G.Voitechovskaja  
 5   Philip Perlov 
 Rasa Šulnienė 
      22:24  21:15  21:17 [36']  
 P.Perlov, R.Šulnienė      
 12       ->      
  [38] 14:45   S.Leonovič, O.Jaciuk    
 13         20:22  25:23  21:13 [36']    
 S.Leonovič, O.Jaciuk      
 4  Sergej Leonovič 
 Oksana Jaciuk 
  ->       1-a vieta
      [93] 10:20   K.Dauskurtas, K.Dovydaitytė
 3  Edgaras Slušnys 
 Emilija Liočaitė 
        19:21  21:14  22:20 [47']
 E.Slušnys, E.Liočaitė      
 14       ->      
  [39] 14:45   E.Slušnys, E.Liočaitė    
 11         21:19  18:21  21:12 [34']    
 P.Rakauskas, L.Būraitė      
 6  Paulius Rakauskas 
 Lina Būraitė 
  ->      
    [46] 15:35   K.Dauskurtas, K.Dovydaitytė  
 7  Tomas Vaškevičius 
 Eimantė Samuilytė 
      21:19  21:6 [21']  
[32] 13:55   T.Vaškevičius, E.Samuilytė      
 10  Aurimas Misius 
 Toma Rakauskaitė 
  21:18  21:18 [20']      
  [40] 14:45   K.Dauskurtas, K.Dovydaitytė    
 15         21:12  21:10 [21']    
 K.Dauskurtas, K.Dovydaitytė      
 2  Kazimieras Dauskurtas 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->    S.Leonovič, O.Jaciuk   3-a vieta
      [94] 10:20   E.Slušnys, E.Liočaitė
       E.Slušnys, E.Liočaitė   21:18  21:14 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kavaliauskas, E.Ratkutė    
    [47] 15:35   P.Perlov, R.Šulnienė  
     P.Perlov, R.Šulnienė   21:14  21:15 [21']   5-a vieta
      [95] 10:20   P.Perlov, R.Šulnienė
     P.Rakauskas, L.Būraitė     21:14  21:7 [7']
    [48] 15:35   P.Rakauskas, L.Būraitė  
     T.Vaškevičius, E.Samuilytė   21:11  21:15 [23']  
         
         
       R.Kavaliauskas, E.Ratkutė   7-a vieta
       T.Vaškevičius, E.Samuilytė
       T.Vaškevičius, E.Samuilytė   21:18  15:21  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Antipenkov, T.Urbonienė    
   R.Antipenkov, T.Urbonienė   ->    
     R.Antipenkov, T.Urbonienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Antipenkov, T.Urbonienė
        21:12  23:21 [19']
   .    
    ->    
     A.Misius, T.Rakauskaitė  
   A.Misius, T.Rakauskaitė     ->  
   A.Misius, T.Rakauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.