Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-09-09 2006-09-09 2006-09-09 2006-09-10 2006-09-10  
 1   Maja Tvrdy    Dėl 1-16 vietos        
[6] 10:00   M.Tvrdy        
 32   Maria Martynenko    18:21  21:8  21:15 [48']        
  [38] 14:00   M.Tvrdy      
 17   Olga Golovanova      16:21  21:14  21:19 [61']      
[7] 10:00   O.Golovanova        
 16   Maja Savor    21:8  21:8 [19']        
    [54] 16:00   M.Tvrdy    
 9   Eva Sladekova        21:10  21:10 [22']    
[8] 10:00   E.Sladekova        
 24   Karoliine Hoim    19:21  21:19  21:12 [36']        
  [39] 14:00   A.Narel      
 25   Anna Narel      21:11  21:16 [26']      
[9] 10:00   A.Narel        
 8   Indrė Starevičiutė    21:8  21:8 [15']        
      [91] 09:30   M.Tvrdy  
 5   Maria Ioannou          21:15  21:15 [41']  
[10] 10:30   K.Šefere        
 28   Kristine Šefere    21:19  23:21 [30']        
  [40] 14:00   A.Moura      
 21   Anna Moura      21:17  21:18 [25']      
[11] 10:30   A.Moura        
 12   Gerda Voitechovskaja    21:9  21:9 [15']        
    [55] 16:00   A.Stapušaitytė    
 13   Akvilė Stapušaitytė        21:19  12:21  21:18 [52']    
[12] 10:30   A.Stapušaitytė        
 20   Laura Vana    21:12  21:6 [17']        
  [41] 14:00   A.Stapušaitytė      
 29   Martina Benesova      14:21  21:18  21:16 [36']      
[13] 10:30   M.Benesova        
 4   Oksana Jaciuk    21:8  21:4 [15']         1-a vieta
        [99] 11:00   M.Tvrdy
 3   Emilija Liočaitė            19:21  21:15  21:15 [57']
[14] 11:00   R.Ingolfsdottir        
 30   Ragna Ingolfsdottir    21:2  21:4 [13']        
  [42] 14:30   R.Ingolfsdottir      
 19   Elena Chernyavskaya      21:8  21:9 [19']      
[15] 11:00   E.Chernyavskaya        
 14   Claudia Mayer    21:19  21:18 [32']        
    [56] 16:00   R.Ingolfsdottir    
 11   Ketly Freirik        21:11  21:14 [15']    
[16] 11:00   K.Dovydaitytė        
 22   Kristina Dovydaitytė    21:16  21:8 [18']        
  [43] 14:30   K.Dovydaitytė      
 27   Gabija Čekauskaitė      12:21  21:19  3:0 [22']      
[17] 11:00   T.Santos        
 6   Telma Santos    21:4  21:5 [11']        
      [92] 09:30   K.Tolmoff  
 7   Ugnė Vasiliauskaitė          18:21  21:19  21:13 [48']  
[18] 11:30   R.Šulnienė        
 26   Rasa Šulnienė    21:18  21:9 [19']        
  [44] 14:30   N.Dogan      
 23   Nursel Dogan      21:15  21:18 [23']      
[19] 11:30   N.Dogan        
 10   Ruth Kilkenny    21:10  21:13 [27']        
    [57] 16:00   K.Tolmoff    
 15   Anastasia Prokopenko        21:7  21:8 [18']    
[20] 11:30   A.Prokopenko        
 18   Malgorzata Kurdelska    21:18  21:18 [26']      A.Stapušaitytė   3-a vieta
  [45] 14:30   K.Tolmoff  
 31   Shannon Pohl      21:14  19:21  21:19 [49']    R.Ingolfsdottir   ->
[21] 11:30   K.Tolmoff        
 2   Kati Tolmoff    21:9  21:12 [18']     Dėl 5-8 vietos    
       A.Narel    
       
       A.Moura   ->   5-a vieta
       
       K.Dovydaitytė     
       
       N.Dogan   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     O.Golovanova      
       
     E.Sladekova   ->    
       
     K.Šefere       
       
     M.Benesova   ->     9-a vieta
       
     E.Chernyavskaya       
       
     T.Santos   ->    
       
     R.Šulnienė       
       
     A.Prokopenko   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
   M.Martynenko        
       
   M.Savor   ->      
       
   K.Hoim         
       
   I.Starevičiutė   ->      
       
   M.Ioannou         
       
   G.Voitechovskaja   ->      
       
   L.Vana         
       
   O.Jaciuk   ->       17-a vieta
       
   E.Liočaitė         
       
   C.Mayer   ->      
       
   K.Freirik         
       
   G.Čekauskaitė   ->      
       
   U.Vasiliauskaitė         
       
   R.Kilkenny   ->      
       
   M.Kurdelska         
       
   S.Pohl   ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.