Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-09-09 2006-09-09 2006-09-10 2006-09-10  
 1   Michal Matejka 
 Eva Sladekova 
  Dėl 1-8 vietos      
[75] 18:30   M.Matejka, E.Sladekova      
 16   Stanislav Kohoutek 
 Martina Benesova 
  21:19  16:21  21:15 [52']      
  [83] 19:30   M.Matejka, E.Sladekova    
 9   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
    21:18  21:15 [24']    
[76] 18:30   N.Rihtar, M.Savor      
 8   Neven Rihtar 
 Maja Savor 
  21:11  21:17 [17']      
    [87] 09:00   A.Ivanov, E.Chernyavskaya  
 5   Luka Petric 
 Maja Tvrdy 
      21:11  21:11 [20']  
[77] 18:30   A.Ivanov, E.Chernyavskaya      
 12   Andrei Ivanov 
 Elena Chernyavskaya 
  22:20  21:16 [25']      
  [84] 19:30   A.Ivanov, E.Chernyavskaya    
 13   Tomas Dovydaitis 
 Kristina Dovydaitytė 
    21:9  21:14 [18']    
[78] 19:00   R.Kaljumae, K.Hoim      
 4   Rainer Kaljumae 
 Karoliine Hoim 
  21:17  21:15 [18']       1-a vieta
      [97] 11:00   A.Cwalina, M.Kurdelska
 3   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
        21:10  21:15 [20']
[79] 19:00   S.Elliot, S.Pohl      
 14   Seth Elliot 
 Shannon Pohl 
  21:14  14:21  22:20 [28']      
  [85] 19:30   A.Cwalina, M.Kurdelska    
 11   Dmytro Zavadsky 
 Maria Martynenko 
    21:11  21:10 [23']    
[80] 19:00   A.Cwalina, M.Kurdelska      
 6   Adam Cwalina 
 Malgorzata Kurdelska 
  21:11  21:16 [20']      
    [88] 09:00   A.Cwalina, M.Kurdelska  
 7   Pavel Florian 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      21:11  21:10 [16']  
[81] 19:00   P.Florian, U.Vasiliauskaitė      
 10   Andrius Jankus 
 Rasa Šulnienė 
  21:14  21:18 [17']      
  [86] 20:00   H.Gotschl, C.Mayer    
 15   Deividas Butkus 
 Indrė Starevičiutė 
    21:15  21:13 [14']    
[82] 19:30   H.Gotschl, C.Mayer      
 2   Heimo Gotschl 
 Claudia Mayer 
  21:12  21:12 [15']    M.Matejka, E.Sladekova   3-a vieta
     
       H.Gotschl, C.Mayer   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Rihtar, M.Savor    
     
     R.Kaljumae, K.Hoim   ->   5-a vieta
     
     S.Elliot, S.Pohl     
     
     P.Florian, U.Vasiliauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   S.Kohoutek, M.Benesova      
     
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk   ->    
     
   L.Petric, M.Tvrdy       
     
   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė   ->     9-a vieta
     
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja       
     
   D.Zavadsky, M.Martynenko   ->    
     
   A.Jankus, R.Šulnienė       
     
   D.Butkus, I.Starevičiutė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.