Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2006, Data: 2006-10-07, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-10-08  
 1   Oksana Jaciuk 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[41]  O.Jaciuk, A.Meirytė      
 16       ->      
  [49]  O.Jaciuk, A.Meirytė    
 9   Viktorija Novik 
 Greta Bertauskaitė 
    21:11  21:8 [16']    
[42]  V.Novik, G.Bertauskaitė      
 8   Jekaterina Muchina 
 Erika Noreikaitė 
  21:9  21:19 [19']      
    [57]  O.Jaciuk, A.Meirytė  
 5   Gabija Čekauskaitė 
 Emilija Liočaitė 
      21:2  21:16 [15']  
[43]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė      
 12       ->      
  [50]  _.__________, G.Liorančaitė    
 13         14:21  21:19  21:19 [32']    
[44]  _.__________, G.Liorančaitė      
 4   __________ __________ 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->       1-a vieta
      [110] 11:30   G.Voitechovskaja, E.Unte
 3   Daina Kairytė 
 Indrė Starevičiutė 
        21:18  21:15 [22']
[45]  D.Kairytė, I.Starevičiutė      
 14       ->      
  [51]  D.Kairytė, I.Starevičiutė    
 11   Alesja Hodakovska 
 Ilze Kublicka 
    21:8  21:15 [23']    
[46]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 6   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  22:20  21:8 [24']      
    [58]  G.Voitechovskaja, E.Unte  
 7   Ieva Linkutė 
 Rūta Strockytė 
      21:18  21:16 [22']  
[47]  I.Linkutė, R.Strockytė      
 10   Aija Pope 
 Ieva Pope 
  21:19  23:21 [27']      
  [52]  G.Voitechovskaja, E.Unte    
 15         21:15  21:14 [19']    
[48]  G.Voitechovskaja, E.Unte      
 2   Gerda Voitechovskaja 
 Emilija Unte 
  ->    _.__________, G.Liorančaitė   3-a vieta
      [111] 11:30   D.Kairytė, I.Starevičiutė
       D.Kairytė, I.Starevičiutė   21:18  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Novik, G.Bertauskaitė    
    [59]  G.Čekauskaitė, E.Liočaitė  
     G.Čekauskaitė, E.Liočaitė   21:11  21:17 [19']   5-a vieta
      [112] 11:30   G.Čekauskaitė, E.Liočaitė
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė     21:10  21:14 [13']
    [60]  I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
     I.Linkutė, R.Strockytė   21:12  21:23  21:8 [29']  
         
         
       V.Novik, G.Bertauskaitė   7-a vieta
      [113] 12:00   I.Linkutė, R.Strockytė
       I.Linkutė, R.Strockytė   21:4  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [53]  J.Muchina, E.Noreikaitė    
   J.Muchina, E.Noreikaitė   ->    
    [61]  J.Muchina, E.Noreikaitė  
      ->  
  [54]  .    
    ->     9-a vieta
      [114] 12:00   J.Muchina, E.Noreikaitė
        21:18  21:15 [21']
  [55]  A.Hodakovska, I.Kublicka    
   A.Hodakovska, I.Kublicka   ->    
    [62]  A.Hodakovska, I.Kublicka  
   A.Pope, I.Pope     17:21  22:20  21:14 [31']  
  [56]  A.Pope, I.Pope    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Pope, I.Pope
       A.Pope, I.Pope   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [63]  
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [64]  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.