Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-10-14, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16   Martynas Prevelis 
 Justina Dimšaitė 
  21:7  21:8      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9   Mindaugas Loveikis 
 Viktorija Novik 
    21:13  21:10    
 V.Pratusevičius, J.Muchina      
 8   Vilmantas Pratusevičius 
 Jekaterina Muchina 
  16:21  21:19  21:15      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5   Arūnas Morkūnas 
 Ieva Linkutė 
      21:13  21:10  
 A.Morkūnas, I.Linkutė      
 12   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  21:19  21:9      
   A.Morkūnas, I.Linkutė    
 13   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
    21:19  21:18    
 A.Poderys, D.Vizgirdienė      
 4   Aidas Poderys 
 Diana Vizgirdienė 
  21:8  15:21  21:11       1-a vieta
       A.Petkevičius, L.Patašienė
 3   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
        12:21  21:14  21:9
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 14   Jonas Šileris 
 Justina Tvaskaitė 
  21:8  21:8      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 11   Arūnas Liočas 
 Emilija Liočaitė 
    21:9  24:22    
 R.Lavrukaitis, R.Strockytė      
 6   Rimas Lavrukaitis 
 Rūta Strockytė 
  21:17  21:13      
     J.Špelveris, I.Petrulaitienė  
 7   Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
      21:2  21:15  
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 10   Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
  21:15  21:14      
   J.Špelveris, I.Petrulaitienė    
 15   Valentinas Stiklius 
 Angelė Liepuonienė 
    19:21  21:6  21:3    
 J.Špelveris, I.Petrulaitienė      
 2   Juozas Špelveris 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:10  21:5    A.Morkūnas, I.Linkutė   3-a vieta
       A.Morkūnas, I.Linkutė
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   14:21  21:17  21:15
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, J.Muchina    
     A.Poderys, D.Vizgirdienė  
     A.Poderys, D.Vizgirdienė   21:17  16:21  21:15   5-a vieta
       A.Poderys, D.Vizgirdienė
     R.Lavrukaitis, R.Strockytė     24:22  21:14
     R.Lavrukaitis, R.Strockytė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:17  21:8  
         
         
       V.Pratusevičius, J.Muchina   7-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:15  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Prevelis, J.Dimšaitė      
   M.Loveikis, V.Novik    
   M.Loveikis, V.Novik     B/Ž    
     M.Loveikis, V.Novik  
   P.Bartušis, A.Meirytė     21:18  14:21  21:19  
   P.Bartušis, A.Meirytė    
   L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:16  21:18     9-a vieta
       V.Liorančas, G.Liorančaitė
   J.Šileris, J.Tvaskaitė         B/Ž
   J.Šileris, J.Tvaskaitė    
   A.Liočas, E.Liočaitė   21:0  21:0    
     V.Liorančas, G.Liorančaitė  
   V.Liorančas, G.Liorančaitė     18:21  21:8  21:14  
   V.Liorančas, G.Liorančaitė    
   V.Stiklius, A.Liepuonienė   21:17  16:21  21:18    
         
       P.Bartušis, A.Meirytė   11-a vieta
       P.Bartušis, A.Meirytė
       J.Šileris, J.Tvaskaitė   21:15  21:11
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Prevelis, J.Dimšaitė    
     M.Prevelis, J.Dimšaitė  
     L.Litvinas, E.Noreikaitė     B/Ž   13-a vieta
       V.Stiklius, A.Liepuonienė
     A.Liočas, E.Liočaitė       B/Ž
     V.Stiklius, A.Liepuonienė  
     V.Stiklius, A.Liepuonienė     B/Ž  
         
         
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   15-a vieta
       L.Litvinas, E.Noreikaitė
       A.Liočas, E.Liočaitė     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.