Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės, Data: 2006-10-28, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, R.Narijauskaitė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, R.Narijauskaitė    
 9   Rolandas Juknevičius 
 Lina Masalskytė 
    21:18  21:13    
 A.Morkūnas, V.Špelverytė      
 8   Arūnas Morkūnas 
 Vaida Špelverytė 
  21:16  21:12      
     A.Petkevičius, R.Narijauskaitė  
 5   Andrius Girdžijauskas 
 Emilija Unte 
      21:8  21:14  
 A.Girdžijauskas, E.Unte      
 12       ->      
   A.Slušnys, I.Starevičiutė    
 13         21:17  21:18    
 A.Slušnys, I.Starevičiutė      
 4   Arnoldas Slušnys 
 Indrė Starevičiutė 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, R.Narijauskaitė
 3   Vaidotas Vitkauskas 
 Gabija Čekauskaitė 
        21:18  21:17
 V.Vitkauskas, G.Čekauskaitė      
 14       ->      
   V.Vitkauskas, G.Čekauskaitė    
 11         21:12  21:13    
 E.Jenkus, V.Tverskaja      
 6   Edvinas Jenkus 
 Viktorija Tverskaja 
  ->      
     E.Slušnys, D.Kairytė  
 7   Joris Markūnas 
 Emilija Liočaitė 
      21:9  14:21  21:10  
 S.Šaltmeris, E.Noreikaitė      
 10   Saulius Šaltmeris 
 Erika Noreikaitė 
  21:16  24:22      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 15         21:15  21:9    
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->    A.Slušnys, I.Starevičiutė   3-a vieta
       A.Slušnys, I.Starevičiutė
       V.Vitkauskas, G.Čekauskaitė   10:21  21:18  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Morkūnas, V.Špelverytė    
     A.Morkūnas, V.Špelverytė  
     A.Girdžijauskas, E.Unte   21:15  21:19   5-a vieta
       E.Jenkus, V.Tverskaja
     E.Jenkus, V.Tverskaja     21:19  22:20
     E.Jenkus, V.Tverskaja  
     S.Šaltmeris, E.Noreikaitė   21:15  21:17  
         
         
       A.Girdžijauskas, E.Unte   7-a vieta
       A.Girdžijauskas, E.Unte
       S.Šaltmeris, E.Noreikaitė   21:18  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Juknevičius, L.Masalskytė    
   R.Juknevičius, L.Masalskytė   ->    
     R.Juknevičius, L.Masalskytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Markūnas, E.Liočaitė
        21:19  21:13
   .    
    ->    
     J.Markūnas, E.Liočaitė  
   J.Markūnas, E.Liočaitė     ->  
   J.Markūnas, E.Liočaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.