Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės, Data: 2004-05-28, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 Š.Bilius, O.Jaciuk      
 16       ->      
   Š.Bilius, O.Jaciuk    
 9   Andrius Girdžijauskas 
 Viktorija Ivaščenkova 
    15:3  15:0    
 O.Kučinskas, V.Tverskaja      
 8   Ovidijus Kučinskas 
 Viktorija Tverskaja 
  15:12  15:4      
     Š.Bilius, O.Jaciuk  
 5   Kazimieras Dauskurtas 
 Jevgenija Novik 
      15:4  15:4  
 K.Dauskurtas, J.Novik      
 12   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  15:9  15:2      
   A.Jankus, V.Špelverytė    
 13   Lukas Litvinas 
 Aivara Kaladytė 
    15:13  15:7    
 A.Jankus, V.Špelverytė      
 4   Andrius Jankus 
 Vaida Špelverytė 
  15:1  15:2       1-a vieta
       Š.Bilius, O.Jaciuk
 3   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
        9:15  15:13  15:11
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 14       ->      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11   Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
    15:11  15:9    
 E.Jenkus, J.Račinskytė      
 6   Edvinas Jenkus 
 Julija Račinskytė 
  15:8  15:8      
     R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė  
 7   Maksimas Maksimenko 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:5  15:12  
 M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė      
 10   Alan Plavin 
 Diana Jaciuk 
  15:1  15:8      
   R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė    
 15         15:4  15:8    
 R.Stapušaitis, A.Stapušaitytė      
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Akvilė Stapušaitytė 
  ->    A.Jankus, V.Špelverytė   3-a vieta
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   15:3  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Kučinskas, V.Tverskaja    
     K.Dauskurtas, J.Novik  
     K.Dauskurtas, J.Novik   ->   5-a vieta
     
     E.Jenkus, J.Račinskytė     ->
     E.Jenkus, J.Račinskytė  
     M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė   ->  
         
         
       O.Kučinskas, V.Tverskaja   7-a vieta
     
       M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Girdžijauskas, V.Ivaščenkova    
   A.Girdžijauskas, V.Ivaščenkova   ->    
     E.Slušnys, D.Kairytė  
   E.Slušnys, D.Kairytė     15:3  15:13  
   E.Slušnys, D.Kairytė    
   L.Litvinas, A.Kaladytė   15:2  15:0     9-a vieta
       E.Slušnys, D.Kairytė
        15:8  15:10
   J.Markūnas, G.Čekauskaitė    
   J.Markūnas, G.Čekauskaitė   ->    
     J.Markūnas, G.Čekauskaitė  
   A.Plavin, D.Jaciuk     7:15  15:12  15:4  
   A.Plavin, D.Jaciuk    
    ->    
         
       A.Girdžijauskas, V.Ivaščenkova   11-a vieta
       A.Girdžijauskas, V.Ivaščenkova
       A.Plavin, D.Jaciuk   15:11  15:7
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Litvinas, A.Kaladytė  
     L.Litvinas, A.Kaladytė   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 100 ... 107 108 
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.