Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2004-01-31, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Navickas 
 Ugnė Urbonaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, U.Urbonaitė      
 16       ->      
   K.Navickas, U.Urbonaitė    
 9   Romanas Lesovodskis 
 Oksana Jaciuk 
    15:4  15:4    
 V.Bulvidas, J.Novik      
 8   Vilius Bulvidas 
 Jevgenija Novik 
  ->      
     K.Navickas, U.Urbonaitė  
 5   Arūnas Petkevičius 
 Ligita Bandholm 
      15:11  15:7  
 A.Petkevičius, L.Bandholm      
 12   Kęstutis Masaitis 
 Vereta Rupeikaitė 
  15:5  15:5      
   A.Petkevičius, L.Bandholm    
 13         11:15  15:6  15:9    
 T.Dovydaitis, N.Undraitienė      
 4   Tomas Dovydaitis 
 Neringa Undraitienė 
  ->       1-a vieta
       K.Navickas, U.Urbonaitė
 3   Klaudijus Kašinskis 
 Akvilė Stapušaitytė 
        11:15  15:1  15:10
 K.Kašinskis, A.Stapušaitytė      
 14       ->      
   K.Kašinskis, A.Stapušaitytė    
 11   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
    ->    
 S.Butkus, J.Prevelienė      
 6   Saulius Butkus 
 Juratė Prevelienė 
  12:15  15:0  15:2      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 7   Sergej Leonovič 
 Anastasija Tolstaja 
      13:15  15:9  15:8  
 S.Leonovič, A.Tolstaja      
 10   Vaidotas Vitkauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  15:1  15:2      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 15         15:8  15:7    
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 2   Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->    A.Petkevičius, L.Bandholm   3-a vieta
       A.Petkevičius, L.Bandholm
       K.Kašinskis, A.Stapušaitytė   15:7  15:8
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bulvidas, J.Novik    
     T.Dovydaitis, N.Undraitienė  
     T.Dovydaitis, N.Undraitienė   15:1  15:1   5-a vieta
       T.Dovydaitis, N.Undraitienė
     S.Butkus, J.Prevelienė     15:9  15:4
     S.Leonovič, A.Tolstaja  
     S.Leonovič, A.Tolstaja     B/Ž  
         
         
       V.Bulvidas, J.Novik   7-a vieta
     
       S.Butkus, J.Prevelienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Lesovodskis, O.Jaciuk    
   R.Lesovodskis, O.Jaciuk   ->    
     
   K.Masaitis, V.Rupeikaitė     ->  
   K.Masaitis, V.Rupeikaitė    
    ->     9-a vieta
     
        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   ->    
     
   V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė     ->  
   V.Vitkauskas, U.Vasiliauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 100 ... 107 108 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.