Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[27] 10:15    M.Šames      
 16   Yakov Perlov    21:10  21:8 [17']      
  [47] 11:05    M.Šames    
 9   Povilas Palubinskas      21:7  21:17 [21']    
[28] 10:15    K.Reimeris      
 8   Karolis Reimeris    21:15  21:14 [18']      
    [68] 12:20    M.Šames  
 5   Benas Vaškevičius        21:11  21:13 [23']  
[29] 10:15    B.Vaškevičius      
 12   Saulius Šaltmeris    21:17  21:19 [22']      
  [48] 11:05    Y.Savelyev    
 13   Jonas Ožalas      21:13  21:9 [19']    
[30] 10:15    Y.Savelyev      
 4   Yury Savelyev    21:11  21:14 [19']       1-a vieta
      [83] 13:10    M.Šames
 3   Kazimieras Dauskurtas          23:25  21:7  21:11 [50']
[31] 10:15    K.Dauskurtas      
 14   Renaldas Šileris    21:15  16:21  21:18 [51']      
  [49] 11:30    K.Dauskurtas    
 11   Mantas Maulė      21:18  21:11 [28']    
[32] 10:15    L.Supronas      
 6   Linas Supronas    21:17  21:11 [22']      
    [68] 12:20    K.Dauskurtas  
 7   Gedmantas Čepkauskas        21:19  21:11 [25']  
[33] 10:40    G.Čepkauskas      
 10   Mantas Palubinskas    21:11  21:15 [23']      
  [50] 11:30    T.Vaškevičius    
 15   Laurynas Sparnauskis      21:16  21:12 [21']    
[34] 10:40    T.Vaškevičius      
 2   Tomas Vaškevičius    11:21  21:18  21:16 [30']    Y.Savelyev   3-a vieta
      [83] 13:10    Y.Savelyev
       T.Vaškevičius   19:21  21:18  21:13 [43']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Reimeris    
    [69] 12:20    B.Vaškevičius  
     B.Vaškevičius   16:21  21:16  22:20 [41']   5-a vieta
      [84] 13:10    B.Vaškevičius
     L.Supronas     21:16  24:22 [28']
    [70] 12:20    G.Čepkauskas  
     G.Čepkauskas   21:16  6:21  21:16 [42']  
         
         
       K.Reimeris   7-a vieta
     
       L.Supronas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   Y.Perlov      
  [51] 11:30    P.Palubinskas    
   P.Palubinskas   21:12  21:16 [21']    
    [71] 12:20    S.Šaltmeris  
   S.Šaltmeris     21:16  23:25  21:16 [31']  
  [52] 11:30    S.Šaltmeris    
   J.Ožalas   12:21  21:12  21:16 [28']     9-a vieta
      [85] 13:10    L.Sparnauskis
   R.Šileris       21:15  21:15 [16']
  [53] 11:30    M.Maulė    
   M.Maulė   21:11  21:15 [22']    
    [72] 12:45    L.Sparnauskis  
   M.Palubinskas     21:10  21:15 [17']  
  [54] 11:30    L.Sparnauskis    
   L.Sparnauskis   21:19  21:12 [16']    
         
       P.Palubinskas   11-a vieta
     
       M.Maulė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Y.Perlov    
     
     J.Ožalas   ->   13-a vieta
     
     R.Šileris     ->
     
     M.Palubinskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.