Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27  
 1   Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[90] 13:35    P.Metelskiy, M.Piatrushka      
 16   Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
  21:16  15:21  21:18 [26']      
  [110] 14:50    P.Metelskiy, M.Piatrushka    
 9   Simas Novikas 
 Jonas Ožalas 
    21:19  21:18 [21']    
[91] 13:35    S.Novikas, J.Ožalas      
 8   Andrius Stankevičius 
 Tomas Lukoševičius 
  21:16  15:21  21:10 [28']      
    [142] 16:30    P.Rakauskas, K.Šemeta  
 5   Andrius Kordušas 
 Evaldas Čižinauskas 
      21:8  21:15 [15']  
[92] 13:35    A.Kordušas, E.Čižinauskas      
 12   Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:14  21:12 [14']      
  [111] 14:50    P.Rakauskas, K.Šemeta    
 13   Pijus Balaišis 
 Andrius Montrimas 
    9:21  21:10  21:17 [28']    
[93] 13:35    P.Rakauskas, K.Šemeta      
 4   Paulius Rakauskas 
 Karolis Šemeta 
  21:17  21:17 [20']       1-a vieta
      [169] 17:45    P.Rakauskas, K.Šemeta
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
        21:13  22:20 [26']
[94] 14:00    L.Vaškevičius, V.Garmus      
 14   Peter Froestrup 
 Ole Mikkelsen 
  17:21  22:20  21:6 [35']      
  [112] 14:50    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 11   Maxim Melamed 
 Gintautas Jaugielavičius 
    21:12  21:17 [22']    
[95] 14:00    M.Melamed, G.Jaugielavičius      
 6   Egidijus Merkevičius 
 Jonas Bartkus 
  21:12  25:23 [21']      
    [143] 16:30    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
      20:22  21:16  21:17 [45']  
[96] 14:00    R.Kavaliauskas, A.Michejenko      
 10   Ignas Lukoševičius 
 Paulius Levickas 
  21:15  21:16 [18']      
  [113] 14:50    R.Kavaliauskas, A.Michejenko    
 15   Aliaksandr Karpovich 
 Pavel Gusev 
    21:18  21:12 [19']    
[97] 14:00    A.Derzhavets, A.Vyazhevich      
 2   Aliaksandr Derzhavets 
 Aleksey Vyazhevich 
  21:16  21:15 [20']    P.Metelskiy, M.Piatrushka   3-a vieta
      [170] 17:45    R.Kavaliauskas, A.Michejenko
       R.Kavaliauskas, A.Michejenko   21:23  21:7  21:13 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Novikas, J.Ožalas    
    [144] 16:30    A.Kordušas, E.Čižinauskas  
     A.Kordušas, E.Čižinauskas   21:17  21:14 [19']   5-a vieta
      [171] 17:45    A.Kordušas, E.Čižinauskas
     M.Melamed, G.Jaugielavičius     22:20  21:15 [18']
    [145] 16:30    A.Derzhavets, A.Vyazhevich  
     A.Derzhavets, A.Vyazhevich   21:15  22:20 [19']  
         
         
       S.Novikas, J.Ožalas   7-a vieta
     
       M.Melamed, G.Jaugielavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   P.Palubinskas, M.Palubinskas      
  [114] 14:50    P.Palubinskas, M.Palubinskas    
   A.Stankevičius, T.Lukoševičius   21:18  21:16 [19']    
    [146] 16:30    P.Palubinskas, M.Palubinskas  
   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas     21:14  21:14 [16']  
  [115] 14:50    P.Balaišis, A.Montrimas    
   P.Balaišis, A.Montrimas   21:7  14:21  21:18 [24']     9-a vieta
      [172] 17:45    P.Palubinskas, M.Palubinskas
   P.Froestrup, O.Mikkelsen       21:19  21:16 [25']
  [116] 14:50    P.Froestrup, O.Mikkelsen    
   E.Merkevičius, J.Bartkus   21:16  21:19 [23']    
    [147] 16:30    P.Froestrup, O.Mikkelsen  
   I.Lukoševičius, P.Levickas     21:16  21:17 [21']  
  [117] 14:50    A.Karpovich, P.Gusev    
   A.Karpovich, P.Gusev   21:17  21:12 [16']    
         
       P.Balaišis, A.Montrimas   11-a vieta
     
       A.Karpovich, P.Gusev   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Stankevičius, T.Lukoševičius    
     
     M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas   ->   13-a vieta
     
     E.Merkevičius, J.Bartkus     ->
     
     I.Lukoševičius, P.Levickas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.