Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Rasa Šulnienė ,   Giedrė Dapkuvienė   Dėl 1-4 vietų    
 U.Rakštytė, V.Tarusava    
 8   Urtė Rakštytė ,   Veranika Tarusava    24:22  21:15 [26']    
   U.Rakštytė, V.Tarusava  
 5   Viktorija Suško ,   Tanita Urbonienė      21:15  21:16 [19']  
 Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 4   Živilė Šeškevičienė ,   Laura Januškevičienė    21:16  21:17 [23']    1-a vieta
     U.Rakštytė, V.Tarusava
 3   Sandra Damaškaitė ,   Monika Plytnikaitė        14:21  21:19  21:10 [36']
 S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė    
 6   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova    15:21  21:11  21:10 [29']    
   S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė  
 7   Justė Kažanauskaitė ,   Toma Rakauskaitė      21:19  21:14 [22']  
 A.Pakšytė, V.Tankevič    
 2   Aurelija Pakšytė ,   Veslava Tankevič    21:10  21:9 [22']    
     
     Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  3-a vieta
   A.Pakšytė, V.Tankevič
   A.Pakšytė, V.Tankevič   21:13  19:21  21:13 [35']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Šulnienė, G.Dapkuvienė    
   R.Šulnienė, G.Dapkuvienė  
   V.Suško, T.Urbonienė   21:11  21:7 [20']  5-a vieta
     R.Šulnienė, G.Dapkuvienė
   J.Žibūdienė, J.Puchova     21:12  17:21  21:17 [1']
   J.Žibūdienė, J.Puchova  
   J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė   21:12  20:22  21:18 [31']  
       
       
     V.Suško, T.Urbonienė  7-a vieta
   
     J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.