Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 32       ->        
  [208] 19:50   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [223] 20:40    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
      21:9  21:15 [15']    
 G.Buitvydas, A.Kazlienė        
 24       ->        
  [209] 19:50    G.Buitvydas, A.Kazlienė      
 25         21:15  20:22  21:10 [27']      
 N.Molis, N.Lipa        
 8   Nerijus Molis 
 Nadežda Lipa 
  ->        
      [236] 21:05    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
        21:16  21:15 [21']  
 V.Stončius, K.Poškutė        
 28       ->        
  [210] 19:50    V.Stončius, K.Poškutė      
 21   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    21:15  21:12 [14']      
[196] 19:00    G.Fridricas, E.Keturakytė        
 12   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
  18:21  21:16  21:12 [30']        
    [224] 20:40    M.Larenka, K.Martinaitienė    
 13   Haroldas Nevidauskas 
 Monika Žiūkaitė 
      12:21  21:15  21:17 [25']    
[197] 19:00    H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė        
 20   Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
  21:18  21:13 [20']        
  [211] 19:50    M.Larenka, K.Martinaitienė      
 29         22:20  23:21 [23']      
 M.Larenka, K.Martinaitienė        
 4   Maxim Larenka 
 Kotryna Martinaitienė 
  ->         1-a vieta
        [242] 21:30    M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė
 3   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
          21:19  21:11 [16']
 Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 30       ->        
  [212] 19:50    S.Malakauskas, E.Markelytė      
 19   Dennis Liedorp 
 Aušra Lingytė 
    10:21  24:22  21:16 [27']      
[198] 19:25    S.Malakauskas, E.Markelytė        
 14   Simas Malakauskas 
 Eglė Markelytė 
  21:19  21:14 [16']        
    [225] 20:40    S.Malakauskas, E.Markelytė    
 11   Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
      21:17  21:11 [17']    
[199] 19:25    S.Jurkevičius, E.San Sansches        
 22   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
  21:11  21:7 [13']        
  [213] 19:50    U.Lazdinš, I.Aldina      
 27         21:17  21:19 [20']      
 U.Lazdinš, I.Aldina        
 6   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  ->        
      [237] 21:05    M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė  
 7   Martynas Atkočaitis 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
        21:10  21:13 [15']  
 M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė        
 26       ->        
  [214] 20:15    M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė      
 23         21:13  21:13 [15']      
 R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė        
 10   Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  ->        
    [226] 20:40    M.Atkočaitis, J.Živatkauskaitė    
 15           17:21  21:14  21:18 [26']    
 .        
 18       ->      M.Larenka, K.Martinaitienė   3-a vieta
  [215] 20:15   D.Čekanauskas, A.Krušataitė   [242] 21:30    M.Larenka, K.Martinaitienė
 31         ->    S.Malakauskas, E.Markelytė   21:5  21:16 [14']
 D.Čekanauskas, A.Krušataitė        
 2   Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Buitvydas, A.Kazlienė    
      [238] 21:30    V.Stončius, K.Poškutė  
       V.Stončius, K.Poškutė   21:6  21:11 [13']   5-a vieta
        [243] 21:30    V.Stončius, K.Poškutė
       U.Lazdinš, I.Aldina     21:15  21:6 [12']
      [239] 21:30   D.Čekanauskas, A.Krušataitė  
       D.Čekanauskas, A.Krušataitė   16:21  21:10  22:20 [31']  
           
           
         G.Buitvydas, A.Kazlienė   7-a vieta
       
         U.Lazdinš, I.Aldina   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     N.Molis, N.Lipa    
     N.Molis, N.Lipa   ->    
      [240] 21:30    H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė     21:12  21:15 [17']  
    [227] 20:40    H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė    
     H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė   21:9  21:10 [12']     9-a vieta
        [244] 21:30 
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė       ->
    [228] 20:40    S.Jurkevičius, E.San Sansches    
     S.Jurkevičius, E.San Sansches   17:21  21:14  21:15 [26']    
      [241] 21:30    R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
     R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė     20:22  22:20  21:19 [31']  
     R.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
      ->    
           
         N.Molis, N.Lipa   11-a vieta
       
         S.Jurkevičius, E.San Sansches   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       G.Fridricas, E.Keturakytė  
       G.Fridricas, E.Keturakytė   ->   13-a vieta
       
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     ->
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova  
        ->  
   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   ->      
    [229] 20:40    A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova    
   K.Koira, J.Molienė     21:15  21:19 [20']    
   K.Koira, J.Molienė      
    ->       17-a vieta
        [245] 21:55    D.Liedorp, A.Lingytė
          21:15  21:17 [19']
   D.Liedorp, A.Lingytė      
   D.Liedorp, A.Lingytė   ->      
    [230] 21:05    D.Liedorp, A.Lingytė    
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė     21:8  13:21  21:14 [22']    
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
    ->      
       D.Liedorp, A.Lingytė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       K.Koira, J.Molienė  
       K.Koira, J.Molienė   ->   21-a vieta
       
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė     ->
       A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.