Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Linas Supronas    Dėl 1-16 vietos        
 L.Supronas        
 32       ->        
  [86] 15:50   L.Supronas      
 17   Ignas Lukoševičius      21:8  21:2 [12']      
[77] 15:00   K.Volfs        
 16   Kristaps Volfs    17:21  21:13  21:7 [31']        
    [101] 16:45   L.Supronas    
 9   Darius Mieliauskas        21:9  21:12 [21']    
 D.Mieliauskas        
 24       ->        
  [87] 15:50   D.Mieliauskas      
 25         21:19  21:16 [25']      
 M.Brazauskas        
 8   Marius Brazauskas    ->        
      [117] 18:00   L.Supronas  
 5   Vaidas Korolkovas          21:12  18:21  21:13 [41']  
 V.Korolkovas        
 28       ->        
  [88] 15:50   S.Stravinskas      
 21   Dominykas Paulauskas      21:12  21:17 [34']      
[78] 15:00   S.Stravinskas        
 12   Salvijus Stravinskas    21:14  21:18 [27']        
    [102] 16:45   A.Degtyarev    
 13   Raimondas Stakionis        21:7  21:7 [19']    
[79] 15:25   M.Piatrushka        
 20   Mikalai Piatrushka    21:12  21:14 [20']        
  [89] 15:50   A.Degtyarev      
 29         21:13  21:17 [21']      
 A.Degtyarev        
 4   Andrey Degtyarev    ->         1-a vieta
        [131] 18:55   A.Kvedarauskas
 3   Tomas Tiškus            21:14  21:11 [32']
 T.Tiškus        
 30       ->        
  [90] 15:50   T.Tiškus      
 19   Tomas Grigas      22:20  21:6 [35']      
[80] 15:25   V.Bezushko        
 14   Vladislav Bezushko    21:14  21:11 [21']        
    [103] 17:10   A.Kvedarauskas    
 11   Aivaras Kvedarauskas        21:9  21:7 [19']    
[81] 15:25   A.Kvedarauskas        
 22   Ernestas Leonavičius    21:2  21:1 [14']        
  [91] 16:20   A.Kvedarauskas      
 27         21:7  21:5 [18']      
 D.Blinov        
 6   Dmitrii Blinov    ->        
      [118] 18:00   A.Kvedarauskas  
 7   Česlovas Ramanauskas          21:12  21:14 [25']  
 Č.Ramanauskas        
 26       ->        
  [92] 16:20   M.Krupiankou      
 23         21:12  21:13 [24']      
 M.Krupiankou        
 10   Mikhail Krupiankou    ->        
    [104] 17:10   K.Reimeris    
 15   Adomas Kovarskas        11:21  21:17  21:19 [26']    
[82] 15:25   A.Kovarskas        
 18   Jurijs Sarikins    21:12  16:21  21:14 [40']      A.Degtyarev   3-a vieta
  [93] 16:20   K.Reimeris   [132] 18:55   A.Degtyarev
 31         21:5  21:5 [14']    K.Reimeris   21:15  21:4 [17']
 K.Reimeris        
 2   Karolis Reimeris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Mieliauskas    
      [119] 18:00   S.Stravinskas  
       S.Stravinskas   21:12  21:15 [28']   5-a vieta
        [133] 19:25   M.Krupiankou
       T.Tiškus     21:10  21:4 [24']
      [120] 18:00   M.Krupiankou  
       M.Krupiankou   21:16  21:12 [29']  
           
           
         D.Mieliauskas   7-a vieta
        [134] 19:25   D.Mieliauskas
         T.Tiškus   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Volfs      
    [105] 17:10   M.Brazauskas    
     M.Brazauskas     B/Ž    
      [121] 18:30   M.Piatrushka  
     V.Korolkovas     21:10  21:11 [23']  
    [106] 17:10   M.Piatrushka    
     M.Piatrushka   21:16  21:19 [25']     9-a vieta
        [135] 19:25   D.Blinov
     V.Bezushko       21:15  21:17 [20']
    [107] 17:10   D.Blinov    
     D.Blinov   17:21  21:17  21:19 [29']    
      [122] 18:30   D.Blinov  
     Č.Ramanauskas     21:11  21:6 [19']  
    [108] 17:10   Č.Ramanauskas    
     A.Kovarskas   21:12  21:15 [14']    
           
         M.Brazauskas   11-a vieta
        [136] 19:25   M.Brazauskas
         Č.Ramanauskas   18:21  21:10  21:15
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Volfs    
      [123] 18:30   V.Korolkovas  
       V.Korolkovas     B/Ž   13-a vieta
        [137] 19:25   V.Bezushko
       V.Bezushko     21:0
      [124] 18:30   V.Bezushko  
       A.Kovarskas   21:15  21:11 [20']  
           
           
         K.Volfs   15-a vieta
        [138] 19:25   A.Kovarskas
    Dėl 17-32 vietos      A.Kovarskas   21:0
         
   I.Lukoševičius      
   I.Lukoševičius   ->      
     I.Lukoševičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [109] 17:35   I.Lukoševičius  
        21:13  21:9 [21']  
   D.Paulauskas      
   D.Paulauskas   ->      
    [94] 16:20   R.Stakionis    
   R.Stakionis     21:15  21:17 [26']    
   R.Stakionis      
    ->       17-a vieta
        [125] 18:30   I.Lukoševičius
          21:10  18:21  21:8 [31']
   T.Grigas      
   T.Grigas   ->      
    [95] 16:20   T.Grigas    
   E.Leonavičius     22:20  21:14 [21']    
   E.Leonavičius      
    ->      
      [110] 17:35   T.Grigas  
        15:21  25:23  21:4 [35']  
   .      
    ->      
     J.Sarikins    
   J.Sarikins     ->    
   J.Sarikins      
    ->    R.Stakionis   19-a vieta
        [126] 18:30   R.Stakionis
         J.Sarikins   21:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Paulauskas  
       D.Paulauskas   ->   21-a vieta
        [111] 17:35   D.Paulauskas
       E.Leonavičius     17:21  22:20  21:19 [36']
       E.Leonavičius  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.