Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Evaldas Bradūnas ,   Linas Supronas   Dėl 1-4 vietų    
[41] 12:25   E.Bradūnas, L.Supronas    
 8   Evaldas Čižinauskas ,   Salvijus Stravinskas    21:15  24:22 [32']    
  [55] 13:40   E.Bradūnas, L.Supronas  
 5   Vygantas Garmus ,   Arūnas Morkūnas      21:17  21:18 [30']  
[42] 12:25   V.Garmus, A.Morkūnas    
 4   Tomas Tiškus ,   Rimas Lavrukaitis    21:16  22:20 [41']    1-a vieta
    [73] 15:00   A.Degtyarev, K.Reimeris
 3   Andrey Degtyarev ,   Karolis Reimeris        21:18  15:21  21:14 [34']
[43] 12:50   A.Degtyarev, K.Reimeris    
 6   Laimonas Vaškevičius ,   Paulius Svideravičius    21:17  21:18 [29']    
  [56] 13:40   A.Degtyarev, K.Reimeris  
 7   Mikhail Krupiankou ,   Mikalai Piatrushka      23:21  21:17 [35']  
[44] 12:50   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas    
 2   Aivaras Kvedarauskas ,   Audrius Kepežinskas    21:11  21:17 [28']    
     
     V.Garmus, A.Morkūnas  3-a vieta
  [74] 15:00   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas
   A.Kvedarauskas, A.Kepežinskas   21:17  21:12 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Čižinauskas, S.Stravinskas    
  [57] 13:40   T.Tiškus, R.Lavrukaitis  
   T.Tiškus, R.Lavrukaitis   21:10  21:17 [26']  5-a vieta
    [75] 15:00   L.Vaškevičius, P.Svideravičius
   L.Vaškevičius, P.Svideravičius     21:17  11:21  21:15 [42']
  [58] 13:40   L.Vaškevičius, P.Svideravičius  
   M.Krupiankou, M.Piatrushka   25:23  21:14 [28']  
       
       
     E.Čižinauskas, S.Stravinskas  7-a vieta
    [76] 15:00   M.Krupiankou, M.Piatrushka
     M.Krupiankou, M.Piatrushka   21:19  21:10 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.