Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Tereze Balode    Dėl 1-8 vietos      
 T.Balode      
 16       ->      
  [96] 16:20   T.Balode    
 9   Dace Damberga      21:8  21:7 [31']    
[83] 15:25   N.Žvirblytė      
 8   Neringa Žvirblytė    21:6  21:13 [23']      
    [112] 17:35   T.Balode  
 5   Veronika Bulbakova        21:6  21:9 [18']  
 V.Bulbakova      
 12       ->      
  [97] 16:45   V.Bulbakova    
 13         22:24  21:14  21:10 [40']    
 R.Radžiūnaitė      
 4   Rasa Radžiūnaitė    ->       1-a vieta
      [127] 18:55   T.Balode
 3   Margarita Antonova          21:15  21:10 [18']
 M.Antonova      
 14       ->      
  [98] 16:45   M.Antonova    
 11   Tatsiana Ihnatovich      21:11  21:8 [20']    
[84] 15:25   T.Petraškaitė      
 6   Toma Petraškaitė    21:12  21:9 [22']      
    [113] 17:35   G.Trakymaitė  
 7   Diana Šavalgina        21:6  21:16 [20']  
[85] 15:50   G.Dapkuvienė      
 10   Giedrė Dapkuvienė    21:15  21:16 [25']      
  [99] 16:45   G.Trakymaitė    
 15         21:13  21:14 [13']    
 G.Trakymaitė      
 2   Gerda Trakymaitė    ->    V.Bulbakova   3-a vieta
      [128] 18:55   V.Bulbakova
       M.Antonova   23:21  21:23  21:16 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Žvirblytė    
    [114] 17:35   N.Žvirblytė  
     R.Radžiūnaitė   21:10  21:5 [18']   5-a vieta
      [129] 18:55   G.Dapkuvienė
     T.Petraškaitė     21:18  21:12 [25']
    [115] 18:00   G.Dapkuvienė  
     G.Dapkuvienė   21:10  21:8 [17']  
         
         
       R.Radžiūnaitė   7-a vieta
      [130] 18:55   R.Radžiūnaitė
       T.Petraškaitė   21:11  21:9 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Damberga    
   D.Damberga   ->    
     D.Damberga  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [116] 18:00   D.Šavalgina
        21:13  21:12 [20']
   T.Ihnatovich    
   T.Ihnatovich   ->    
    [100] 16:45   D.Šavalgina  
   D.Šavalgina     21:8  21:5 [23']  
   D.Šavalgina    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Ihnatovich
       T.Ihnatovich   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.