Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Evaldas Bradūnas ,   Gerda Trakymaitė   Dėl 1-4 vietų    
 E.Bradūnas, G.Trakymaitė    
 8       ->    
  [16] 10:45   E.Bradūnas, G.Trakymaitė  
 5   Laimonas Vaškevičius ,   Zita Valancevičienė      22:20  21:12 [30']  
[7] 10:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė    
 4   Tomas Tiškus ,   Živilė Šeškevičienė    21:16  17:21  21:15 [45']    1-a vieta
    [25] 11:35   E.Bradūnas, G.Trakymaitė
 3   Arūnas Morkūnas ,   Giedrė Dapkuvienė        20:22  21:17  21:16 [47']
[8] 10:20   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė    
 6   Mikhail Krupiankou ,   Tatsiana Ihnatovich    21:8  21:18 [27']    
  [17] 10:45   A.Degtyarev, T.Balode  
 7   Marijus Stankevičius ,   Neringa Žvirblytė      21:14  14:21  21:10 [36']  
[9] 10:20   A.Degtyarev, T.Balode    
 2   Andrey Degtyarev ,   Tereze Balode    21:12  21:16 [27']    
     
     T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  3-a vieta
  [26] 11:35   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė
   A.Morkūnas, G.Dapkuvienė   23:21  19:21  21:8 [43']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   L.Vaškevičius, Z.Valancevičienė  
   L.Vaškevičius, Z.Valancevičienė   ->  5-a vieta
    [27] 11:35   L.Vaškevičius, Z.Valancevičienė
   M.Krupiankou, T.Ihnatovich     16:21  21:16  21:15 [42']
  [18] 10:45   M.Stankevičius, N.Žvirblytė  
   M.Stankevičius, N.Žvirblytė   21:16  21:11 [24']  
       
       
     7-a vieta
     M.Krupiankou, T.Ihnatovich
     M.Krupiankou, T.Ihnatovich   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.