Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Paulius Jūras ,   Laima Chomskytė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 10:00   J.Krūminš, D.Šavalgina    
 8   Juris Krūminš ,   Diana Šavalgina    26:24  21:16 [30']    
  [12] 10:20   V.Bezushko, M.Antonova  
 5   Saulius Eibukas ,   Jorūnė Živatkauskaitė      16:21  21:4  21:17 [31']  
[4] 10:00   V.Bezushko, M.Antonova    
 4   Vladislav Bezushko ,   Margarita Antonova    23:21  21:17 [27']    1-a vieta
    [21] 11:10   D.Blinov, K.Tatarinova
 3   Kristijonas Jucys ,   Birutė Baranauskaitė        21:13  21:10 [11']
[5] 10:00   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 6   Kristaps Volfs ,   Dace Damberga    21:19  21:12 [22']    
  [13] 10:45   D.Blinov, K.Tatarinova  
 7   Evaldas Čižinauskas ,   Rasa Radžiūnaitė      21:8  21:11 [17']  
[6] 10:00   D.Blinov, K.Tatarinova    
 2   Dmitrii Blinov ,   Ksenia Tatarinova    21:6  21:9 [18']    
     
     J.Krūminš, D.Šavalgina  3-a vieta
  [22] 11:10   J.Krūminš, D.Šavalgina
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   19:21  21:14  21:12 [48']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Jūras, L.Chomskytė    
  [14] 10:45   P.Jūras, L.Chomskytė  
   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   21:12  21:13 [20']  5-a vieta
    [23] 11:10   K.Volfs, D.Damberga
   K.Volfs, D.Damberga     22:20  21:16 [45']
  [15] 10:45   K.Volfs, D.Damberga  
   E.Čižinauskas, R.Radžiūnaitė   21:18  21:23  21:12 [40']  
       
       
     S.Eibukas, J.Živatkauskaitė  7-a vieta
    [24] 11:10   E.Čižinauskas, R.Radžiūnaitė
     E.Čižinauskas, R.Radžiūnaitė   21:17  25:23 [43']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13    MV  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.