Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti, Data: 2018-02-24, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Paulius Jūras ,   Laima Chomskytė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 10:00   J.Krūminš, D.Šavalgina    
 8   Juris Krūminš ,   Diana Šavalgina    26:24  21:16 [30']    
  [12] 10:20   V.Bezushko, M.Antonova  
 5   Saulius Eibukas ,   Jorūnė Živatkauskaitė      16:21  21:4  21:17 [31']  
[4] 10:00   V.Bezushko, M.Antonova    
 4   Vladislav Bezushko ,   Margarita Antonova    23:21  21:17 [27']    1-a vieta
    [21] 11:10   D.Blinov, K.Tatarinova
 3   Kristijonas Jucys ,   Birutė Baranauskaitė        21:13  21:10 [11']
[5] 10:00   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 6   Kristaps Volfs ,   Dace Damberga    21:19  21:12 [22']    
  [13] 10:45   D.Blinov, K.Tatarinova  
 7   Evaldas Čižinauskas ,   Rasa Radžiūnaitė      21:8  21:11 [17']  
[6] 10:00   D.Blinov, K.Tatarinova    
 2   Dmitrii Blinov ,   Ksenia Tatarinova    21:6  21:9 [18']    
     
     J.Krūminš, D.Šavalgina  3-a vieta
  [22] 11:10   J.Krūminš, D.Šavalgina
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   19:21  21:14  21:12 [48']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Jūras, L.Chomskytė    
  [14] 10:45   P.Jūras, L.Chomskytė  
   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   21:12  21:13 [20']  5-a vieta
    [23] 11:10   K.Volfs, D.Damberga
   K.Volfs, D.Damberga     22:20  21:16 [45']
  [15] 10:45   K.Volfs, D.Damberga  
   E.Čižinauskas, R.Radžiūnaitė   21:18  21:23  21:12 [40']  
       
       
     S.Eibukas, J.Živatkauskaitė  7-a vieta
    [24] 11:10   E.Čižinauskas, R.Radžiūnaitė
     E.Čižinauskas, R.Radžiūnaitė   21:17  25:23 [43']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.