Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [79] 13:40   V.Paulauskaitė    
 9   Gabija Jurkevičiūtė      11:8  11:8  11:4 [26']    
[65] 12:40   O.Ščerbakova      
 8   Oresta Ščerbakova    11:4  12:10  13:11  14:12  11:7 [32']      
    [96] 14:40   V.Paulauskaitė  
 5   Vykintė Trakšelytė        12:10  9:11  11:5  12:10 [27']  
[66] 13:00   V.Trakšelytė      
 12   Agnė Ralovecaitė    11:2  11:3  11:7 [25']      
  [80] 13:40   S.Bagdonaitė    
 13   Milanta Sutkutė      11:4  11:9  11:2 [20']    
[67] 13:00   S.Bagdonaitė      
 4   Sofija Bagdonaitė    11:1  11:3  11:2 [18']       1-a vieta
      [109] 15:20   V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko          11:5  11:7  11:8 [21']
[68] 13:00   S.Borisenko      
 14   Saulė Mackevičiūtė    11:2  11:2  11:3 [14']      
  [81] 13:40   G.Šukutytė    
 11   Augustė Leimonaitė      11:8  11:9  11:9 [23']    
[69] 13:00   G.Šukutytė      
 6   Greta Šukutytė    11:8  11:9  11:7 [18']      
    [97] 14:40   M.Sukackaitė  
 7   Vakarė Trakšelytė        11:2  11:4  11:2 [10']  
[70] 13:00   V.Trakšelytė      
 10   Fausta Gedminaitė    12:10  11:6  15:13 [27']      
  [82] 13:40   M.Sukackaitė    
 15   Roneta Krasauskaitė      11:1  11:2  11:4 [54']    
[71] 13:00   M.Sukackaitė      
 2   Monika Sukackaitė    11:0  11:3  11:0 [15']    S.Bagdonaitė   3-a vieta
      [110] 15:40   S.Bagdonaitė
       G.Šukutytė   11:6  7:11  11:6  11:1 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Ščerbakova    
    [98] 14:40   V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė   11:9  12:10  11:3 [29']   5-a vieta
      [111] 15:40   S.Borisenko
     S.Borisenko     11:9  11:2  11:4 [20']
    [99] 14:40   S.Borisenko  
     V.Trakšelytė   11:7  11:8  11:2 [19']  
         
         
       O.Ščerbakova   7-a vieta
      [112] 15:40   O.Ščerbakova
       V.Trakšelytė   7:11  11:9  11:4  11:0 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [83] 14:00   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   ->    
    [100] 15:00   G.Jurkevičiūtė  
   A.Ralovecaitė     11:8  10:12  11:5  11:5 [27']  
  [84] 14:00   A.Ralovecaitė    
   M.Sutkutė   11:5  8:11  11:5  10:12  11:7 [36']     9-a vieta
      [113] 15:40   G.Jurkevičiūtė
   S.Mackevičiūtė       9:11  11:3  11:3  11:5 [23']
  [85] 14:00   A.Leimonaitė    
   A.Leimonaitė   11:5  11:7  11:5 [19']    
    [101] 15:00   A.Leimonaitė  
   F.Gedminaitė     11:6  11:8  8:11  11:4 [24']  
  [86] 14:00   F.Gedminaitė    
   R.Krasauskaitė   11:2  11:7  11:1 [18']    
         
       A.Ralovecaitė   11-a vieta
      [114] 15:40   F.Gedminaitė
       F.Gedminaitė   11:9  14:12  11:8 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Sutkutė  
     M.Sutkutė   ->   13-a vieta
      [115] 15:40   M.Sutkutė
     S.Mackevičiūtė     11:7  11:6  11:2 [17']
    [102] 15:00   R.Krasauskaitė  
     R.Krasauskaitė   11:7  8:11  11:6  9:11  11:6 [35']  
         
         
        15-a vieta
       S.Mackevičiūtė
       S.Mackevičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D 
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.