Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [79] 13:40   V.Paulauskaitė    
 9   Gabija Jurkevičiūtė      11:8  11:8  11:4 [26']    
[65] 12:40   O.Ščerbakova      
 8   Oresta Ščerbakova    11:4  12:10  13:11  14:12  11:7 [32']      
    [96] 14:40   V.Paulauskaitė  
 5   Vykintė Trakšelytė        12:10  9:11  11:5  12:10 [27']  
[66] 13:00   V.Trakšelytė      
 12   Agnė Ralovecaitė    11:2  11:3  11:7 [25']      
  [80] 13:40   S.Bagdonaitė    
 13   Milanta Sutkutė      11:4  11:9  11:2 [20']    
[67] 13:00   S.Bagdonaitė      
 4   Sofija Bagdonaitė    11:1  11:3  11:2 [18']       1-a vieta
      [109] 15:20   V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko          11:5  11:7  11:8 [21']
[68] 13:00   S.Borisenko      
 14   Saulė Mackevičiūtė    11:2  11:2  11:3 [14']      
  [81] 13:40   G.Šukutytė    
 11   Augustė Leimonaitė      11:8  11:9  11:9 [23']    
[69] 13:00   G.Šukutytė      
 6   Greta Šukutytė    11:8  11:9  11:7 [18']      
    [97] 14:40   M.Sukackaitė  
 7   Vakarė Trakšelytė        11:2  11:4  11:2 [10']  
[70] 13:00   V.Trakšelytė      
 10   Fausta Gedminaitė    12:10  11:6  15:13 [27']      
  [82] 13:40   M.Sukackaitė    
 15   Roneta Krasauskaitė      11:1  11:2  11:4 [54']    
[71] 13:00   M.Sukackaitė      
 2   Monika Sukackaitė    11:0  11:3  11:0 [15']    S.Bagdonaitė   3-a vieta
      [110] 15:40   S.Bagdonaitė
       G.Šukutytė   11:6  7:11  11:6  11:1 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     O.Ščerbakova    
    [98] 14:40   V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė   11:9  12:10  11:3 [29']   5-a vieta
      [111] 15:40   S.Borisenko
     S.Borisenko     11:9  11:2  11:4 [20']
    [99] 14:40   S.Borisenko  
     V.Trakšelytė   11:7  11:8  11:2 [19']  
         
         
       O.Ščerbakova   7-a vieta
      [112] 15:40   O.Ščerbakova
       V.Trakšelytė   7:11  11:9  11:4  11:0 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [83] 14:00   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   ->    
    [100] 15:00   G.Jurkevičiūtė  
   A.Ralovecaitė     11:8  10:12  11:5  11:5 [27']  
  [84] 14:00   A.Ralovecaitė    
   M.Sutkutė   11:5  8:11  11:5  10:12  11:7 [36']     9-a vieta
      [113] 15:40   G.Jurkevičiūtė
   S.Mackevičiūtė       9:11  11:3  11:3  11:5 [23']
  [85] 14:00   A.Leimonaitė    
   A.Leimonaitė   11:5  11:7  11:5 [19']    
    [101] 15:00   A.Leimonaitė  
   F.Gedminaitė     11:6  11:8  8:11  11:4 [24']  
  [86] 14:00   F.Gedminaitė    
   R.Krasauskaitė   11:2  11:7  11:1 [18']    
         
       A.Ralovecaitė   11-a vieta
      [114] 15:40   F.Gedminaitė
       F.Gedminaitė   11:9  14:12  11:8 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Sutkutė  
     M.Sutkutė   ->   13-a vieta
      [115] 15:40   M.Sutkutė
     S.Mackevičiūtė     11:7  11:6  11:2 [17']
    [102] 15:00   R.Krasauskaitė  
     R.Krasauskaitė   11:7  8:11  11:6  9:11  11:6 [35']  
         
         
        15-a vieta
       S.Mackevičiūtė
       S.Mackevičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.