Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Noreika, T.Petrošius      
 16       ->      
  [87] 14:00   M.Noreika, T.Petrošius    
 9   Vytautas Šukys 
 Markas Gedrimas 
    11:2  11:7  11:3 [44']    
[72] 13:20   V.Šukys, M.Gedrimas      
 8   Matas Mackevičius 
 Ramūnas Žilys 
  12:10  11:5  8:11  11:4      
    [104] 15:00   M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Deinoras Gudavičius 
 Rokas Jokubaitis 
      11:8  8:11  11:5  11:8 [23']  
 D.Gudavičius, R.Jokubaitis      
 12       ->      
  [88] 14:00   P.Balaišis, I.Lukoševičius    
 13         11:8  14:12  6:11  12:10 [23']    
 P.Balaišis, I.Lukoševičius      
 4   Pijus Balaišis 
 Ignas Lukoševičius 
  ->       1-a vieta
      [117] 16:00   M.Noreika, T.Petrošius
 3   Rokas Krasauskas 
 Lukas Miliauskis 
        11:5  11:5  11:7 [24']
 R.Krasauskas, L.Miliauskis      
 14       ->      
  [89] 14:20   R.Krasauskas, L.Miliauskis    
 11   Kristupas Čepulis 
 Dilanas Talmantas 
    10:12  11:8  11:6  11:7 [27']    
[73] 13:20   M.Miliauskis, M.Vilinauskas      
 6   Matas Miliauskis 
 Matas Vilinauskas 
  11:2  11:0  11:5      
    [105] 15:20   R.Krasauskas, L.Miliauskis  
 7   Justas Balsys 
 Matas Liorančas 
      5:11  11:3  9:11  11:8  14:12 [31']  
[74] 13:20   J.Balsys, M.Liorančas      
 10   Kornelijus Daraškevičius 
 Jonas Pociūnas 
  11:1  11:1  11:3      
  [90] 14:20   A.Radavičius, V.Bagdanavičius    
 15         11:7  8:11  3:11  11:9  11:4 [30']    
 A.Radavičius, V.Bagdanavičius      
 2   Artūras Radavičius 
 Vilius Bagdanavičius 
  ->    P.Balaišis, I.Lukoševičius   3-a vieta
      [118] 16:00   P.Balaišis, I.Lukoševičius
       A.Radavičius, V.Bagdanavičius   11:5  11:7  3:11  11:3 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šukys, M.Gedrimas    
    [106] 15:20   D.Gudavičius, R.Jokubaitis  
     D.Gudavičius, R.Jokubaitis   11:8  11:9  11:7 [27']   5-a vieta
      [119] 16:00   D.Gudavičius, R.Jokubaitis
     M.Miliauskis, M.Vilinauskas     11:5  11:8  12:10 [21']
    [107] 15:20   M.Miliauskis, M.Vilinauskas  
     J.Balsys, M.Liorančas   11:8  11:7  11:3 [23']  
         
         
       V.Šukys, M.Gedrimas   7-a vieta
      [120] 16:00   J.Balsys, M.Liorančas
       J.Balsys, M.Liorančas   11:8  10:12  11:6  11:4 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, R.Žilys    
   M.Mackevičius, R.Žilys   ->    
     M.Mackevičius, R.Žilys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [108] 15:20   M.Mackevičius, R.Žilys
        11:7  12:10  11:4 [19']
   K.Čepulis, D.Talmantas    
   K.Čepulis, D.Talmantas   ->    
    [91] 14:20   K.Daraškevičius, J.Pociūnas  
   K.Daraškevičius, J.Pociūnas     11:9  11:9  11:9 [24']  
   K.Daraškevičius, J.Pociūnas    
    ->    
         
        11-a vieta
       K.Čepulis, D.Talmantas
       K.Čepulis, D.Talmantas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.