Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Monika Sukackaitė ,   Signė Borisenko   Dėl 1-4 vietų    
 M.Sukackaitė, S.Borisenko    
 8       ->    
  [134] 17:00   M.Sukackaitė, S.Borisenko  
 5   Agnė Ralovecaitė ,   Milanta Sutkutė      11:8  11:6  11:3 [20']  
[121] 16:00   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė    
 4   Vakarė Trakšelytė ,   Vykintė Trakšelytė    11:2  11:4  11:3 [20']    1-a vieta
    [147] 17:40   M.Sukackaitė, S.Borisenko
 3   Fausta Gedminaitė ,   Greta Šukutytė        11:9  11:7  11:8 [20']
[122] 16:00   F.Gedminaitė, G.Šukutytė    
 6   Roneta Krasauskaitė ,   Saulė Mackevičiūtė    11:2  11:4  11:3 [19']    
  [135] 17:00   S.Bagdonaitė, O.Ščerbakova  
 7         11:5  11:6  11:5 [22']  
 S.Bagdonaitė, O.Ščerbakova    
 2   Sofija Bagdonaitė ,   Oresta Ščerbakova    ->    
     
     V.Trakšelytė, V.Trakšelytė  3-a vieta
  [148] 17:40   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė
   F.Gedminaitė, G.Šukutytė   11:6  11:4  8:11  11:6 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė  
   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė   ->  5-a vieta
    [136] 17:00   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė
   R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė     15:13  11:4  11:4 [23']
   R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.