Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [142] 18:05   V.Bagdanavičius    
 9   Jānis Iļjenko      21:8  21:10 [21']    
[125] 17:05   J.Iļjenko      
 8   Deividas Paškevičius    18:21  21:14  21:17 [39']      
    [157] 19:10   V.Bagdanavičius  
 5   Matas Mackevičius        21:7  21:14 [23']  
[126] 17:25   J.Pocius      
 12   Justas Pocius      B/Ž      
  [143] 18:25   A.Juknevičius    
 13   Nojus Beitneris      21:11  21:8 [20']    
[127] 17:25   A.Juknevičius      
 4   Arnas Juknevičius    21:8  21:9 [17']       1-a vieta
      [168] 19:50   V.Bagdanavičius
 3   Dovas Genys          21:7  21:16 [21']
[128] 17:25   D.Genys      
 14   Kristupas Vingelis    21:5  21:6 [16']      
  [144] 18:25   J.Balsys    
 11   Pijus Sutkaitis      21:16  23:21 [28']    
[129] 17:25   J.Balsys      
 6   Justas Balsys    21:11  21:13 [17']      
    [158] 19:10   R.Miščenko  
 7   Deinoras Gudavičius        21:17  21:13 [19']  
[130] 17:25   D.Gudavičius      
 10   Artūras Radavičius    21:18  21:17 [23']      
  [145] 18:25   R.Miščenko    
 15   Ignas Cirtautas      12:21  22:20  21:12 [35']    
[131] 17:45   R.Miščenko      
 2   Roberts Renars Miščenko    21:5  21:6 [15']    A.Juknevičius   3-a vieta
      [169] 19:50   A.Juknevičius
       J.Balsys   21:19  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Iļjenko    
    [159] 19:10   J.Iļjenko  
     J.Pocius   21:14  21:19 [24']   5-a vieta
      [170] 19:50   D.Genys
     D.Genys     21:13  21:16 [22']
    [160] 19:10   D.Genys  
     D.Gudavičius   21:14  21:13 [28']  
         
         
       J.Pocius   7-a vieta
      [171] 19:50   D.Gudavičius
       D.Gudavičius   21:13  21:12 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Paškevičius    
   D.Paškevičius   ->    
    [161] 19:30   D.Paškevičius  
   M.Mackevičius     21:15  21:13 [23']  
  [146] 18:25   N.Beitneris    
   N.Beitneris     B/Ž     9-a vieta
      [176] 20:10   D.Paškevičius
   K.Vingelis       21:15  21:16 [21']
  [147] 18:25   P.Sutkaitis    
   P.Sutkaitis   21:14  21:13 [30']    
    [162] 19:30   A.Radavičius  
   A.Radavičius     21:15  21:12 [23']  
  [148] 18:25   A.Radavičius    
   I.Cirtautas   21:14  21:9 [25']    
         
       N.Beitneris   11-a vieta
      [177] 20:10   P.Sutkaitis
       P.Sutkaitis   21:16  19:21  21:14 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Mackevičius  
     M.Mackevičius   ->   13-a vieta
      [178] 20:35   I.Cirtautas
     K.Vingelis       B/Ž
    [163] 19:30   I.Cirtautas  
     I.Cirtautas   21:17  21:14 [25']  
         
         
        15-a vieta
       K.Vingelis
       K.Vingelis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.