Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
[82] 14:35   V.Paulauskaitė      
 16   Lauryna Jocytė    21:1  21:3 [16']      
  [109] 16:20   V.Paulauskaitė    
 9   Megija Āboltiņā      21:17  21:10 [21']    
[83] 14:55   M.Āboltiņā      
 8   Gabija Jurkevičiūtė    21:16  21:6 [22']      
    [133] 17:45   V.Paulauskaitė  
 5   Vakarė Trakšelytė        21:7  21:9 [17']  
[88] 15:00   V.Trakšelytė      
 12   Justė Linkutė    21:14  21:4 [19']      
  [110] 16:20   E.Karlikauskytė    
 13   Elija Saulėnaitė      21:18  21:13 [24']    
[89] 15:00   E.Karlikauskytė      
 4   Evelina Karlikauskytė    21:3  21:1 [12']       1-a vieta
      [150] 18:50   V.Paulauskaitė
 3   Annemarija Lorena Priede          21:19  21:18 [27']
[95] 15:40   A.Priede      
 14   Paulina Gečaitė    21:5  21:3 [15']      
  [115] 16:40   A.Priede    
 11   Fausta Gedminaitė      21:13  21:10 [24']    
[96] 15:40   O.Ščerbakova      
 6   Oresta Ščerbakova    21:18  21:12 [28']      
    [134] 17:45   A.Priede  
 7   Kotryna Čyvaitė        21:11  21:10 [26']  
[102] 16:00   K.Čyvaitė      
 10   Eiprila Briede    21:17  21:18 [28']      
  [116] 16:40   K.Čyvaitė    
 15   Erika Ežerskaitė      21:7  21:9 [15']    
[104] 16:00   E.Ežerskaitė      
 2   Monika Sukackaitė      B/Ž    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [151] 18:50   E.Karlikauskytė
       K.Čyvaitė   21:13  21:16 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Āboltiņā    
    [135] 17:45   V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė   21:10  14:21  21:10 [48']   5-a vieta
      [152] 18:50   O.Ščerbakova
     O.Ščerbakova     21:11  21:16 [20']
    [136] 17:45   O.Ščerbakova  
     E.Ežerskaitė   21:3  21:7 [16']  
         
         
       M.Āboltiņā   7-a vieta
      [153] 18:50   M.Āboltiņā
       E.Ežerskaitė   21:9  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Jocytė      
  [117] 16:40   G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė   21:8  1:0 [10']    
    [137] 18:05   G.Jurkevičiūtė  
   J.Linkutė     21:14  21:11 [28']  
  [118] 17:05   J.Linkutė    
   E.Saulėnaitė   21:11  21:2 [16']     9-a vieta
      [154] 18:50   F.Gedminaitė
   P.Gečaitė       21:19  21:8 [26']
  [119] 17:05   F.Gedminaitė    
   F.Gedminaitė   21:3  21:11 [22']    
    [138] 18:05   F.Gedminaitė  
   E.Briede     21:16  21:8 [24']  
  [120] 17:05   E.Briede    
   M.Sukackaitė     B/Ž    
         
       J.Linkutė   11-a vieta
      [155] 18:50   E.Briede
       E.Briede   23:21  21:17 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Jocytė    
    [139] 18:05   E.Saulėnaitė  
     E.Saulėnaitė   21:0   13-a vieta
      [156] 19:10   P.Gečaitė
     P.Gečaitė     21:12  21:14 [20']
    [140] 18:05   P.Gečaitė  
     M.Sukackaitė     B/Ž  
         
         
       L.Jocytė   15-a vieta
     
       M.Sukackaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-15 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.