Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Gabija Jurkevičiūtė ,   Viltė Paulauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[164] 19:30   G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė    
 8   Erika Ežerskaitė ,   Lauryna Jocytė      B/Ž    
  [172] 20:10   G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė  
 5   Megija Āboltiņā ,   Fausta Gedminaitė      21:12  16:21  21:18 [36']  
[165] 19:30   M.Āboltiņā, F.Gedminaitė    
 4   Vakarė Trakšelytė ,   Vykintė Trakšelytė    21:15  16:21  21:17 [38']    1-a vieta
    [179] 20:35   G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė
 3   Eiprila Briede ,   Annemarija Lorena Priede        21:11  21:15 [20']
[166] 19:30   E.Briede, A.Priede    
 6   Evelina Karlikauskytė ,   Justė Linkutė    21:11  21:17 [24']    
  [173] 20:10   E.Briede, A.Priede  
 7   Paulina Gečaitė ,   Elija Saulėnaitė      21:10  21:6 [19']  
[167] 19:50   P.Gečaitė, E.Saulėnaitė    
 2   Oresta Ščerbakova ,   Monika Sukackaitė      B/Ž    
     
     M.Āboltiņā, F.Gedminaitė  3-a vieta
  [180] 20:35   M.Āboltiņā, F.Gedminaitė
   P.Gečaitė, E.Saulėnaitė   21:4  21:9 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Ežerskaitė, L.Jocytė    
  [174] 20:10   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė  
   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė     B/Ž  5-a vieta
    [181] 20:35   E.Karlikauskytė, J.Linkutė
   E.Karlikauskytė, J.Linkutė     21:0
  [175] 20:10   E.Karlikauskytė, J.Linkutė  
   O.Ščerbakova, M.Sukackaitė     B/Ž  
       
       
     E.Ežerskaitė, L.Jocytė  7-a vieta
   
     O.Ščerbakova, M.Sukackaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.