Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [52] 12:50   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 9   Kristupas Vingelis 
 Paulina Gečaitė 
    21:8  21:11 [18']    
[41] 12:05   N.Beitneris, V.Trakšelytė      
 8   Nojus Beitneris 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:5  21:6 [19']      
    [62] 13:35   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 5   Justas Balsys 
 Evelina Karlikauskytė 
      21:15  21:12 [19']  
 J.Balsys, E.Karlikauskytė      
 12       ->      
  [53] 12:50   J.Balsys, E.Karlikauskytė    
 13         21:11  21:10 [18']    
 M.Mackevičius, K.Čyvaitė      
 4   Matas Mackevičius 
 Kotryna Čyvaitė 
  ->       1-a vieta
      [75] 14:15   R.Miščenko, A.Priede
 3   Roberts Renars Miščenko 
 Annemarija Lorena Priede 
        21:15  11:21  21:17 [34']
 R.Miščenko, A.Priede      
 14       ->      
  [54] 12:50   R.Miščenko, A.Priede    
 11         21:12  21:12 [20']    
 P.Sutkaitis, V.Trakšelytė      
 6   Pijus Sutkaitis 
 Vakarė Trakšelytė 
  ->      
    [63] 13:35   R.Miščenko, A.Priede  
 7   Jānis Iļjenko 
 Megija Āboltiņā 
      21:13  21:15 [21']  
[42] 12:05   J.Iļjenko, M.Āboltiņā      
 10   Ignas Cirtautas 
 Elija Saulėnaitė 
  21:12  21:17 [24']      
  [55] 13:10   D.Genys, G.Jurkevičiūtė    
 15         21:7  21:13 [19']    
 D.Genys, G.Jurkevičiūtė      
 2   Dovas Genys 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  ->    J.Balsys, E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [76] 14:15   J.Balsys, E.Karlikauskytė
       D.Genys, G.Jurkevičiūtė   21:16  21:19 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Beitneris, V.Trakšelytė    
    [64] 13:35   M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
     M.Mackevičius, K.Čyvaitė   21:10  19:21  21:15 [30']   5-a vieta
      [77] 14:35   J.Iļjenko, M.Āboltiņā
     P.Sutkaitis, V.Trakšelytė     21:0 [3']
    [65] 13:55   J.Iļjenko, M.Āboltiņā  
     J.Iļjenko, M.Āboltiņā   15:21  21:17  22:20 [37']  
         
         
       N.Beitneris, V.Trakšelytė   7-a vieta
      [78] 14:35   N.Beitneris, V.Trakšelytė
       P.Sutkaitis, V.Trakšelytė   21:17  21:18 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Vingelis, P.Gečaitė    
   K.Vingelis, P.Gečaitė   ->    
     K.Vingelis, P.Gečaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 13:55   I.Cirtautas, E.Saulėnaitė
        17:21  22:20  21:17 [37']
   .    
    ->    
     I.Cirtautas, E.Saulėnaitė  
   I.Cirtautas, E.Saulėnaitė     ->  
   I.Cirtautas, E.Saulėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    MV    MD  
     Suaug C    VD  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.