Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas), Data: 2018-05-26, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Liepa Leonavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
  [90] 15:00   L.Leonavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9   Astrėja Nutautaitė 
 Milita Zalevskytė 
    21:7  21:3 [19']    
[79] 14:35   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė      
 8   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
  14:21  21:18  23:21 [36']      
    [105] 16:00   L.Leonavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 5   Diana Bespalova 
 Atėnė Peleckytė 
      21:17  22:20 [31']  
 D.Bespalova, A.Peleckytė      
 12       ->      
  [91] 15:20   A.Narvilaitė, A.Stankevičiūtė    
 13         21:19  22:20 [33']    
 A.Narvilaitė, A.Stankevičiūtė      
 4   Agota Narvilaitė 
 Augustė Stankevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [121] 17:05   A.Ralytė, V.Žilytė
 3   Smiltė Mauragytė 
 Saida Micevičiūtė 
        17:21  21:19  21:14 [40']
 S.Mauragytė, S.Micevičiūtė      
 14       ->      
  [92] 15:20   S.Mauragytė, S.Micevičiūtė    
 11         21:11  21:7 [21']    
 D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė      
 6   Dominyka Norgailaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
  ->      
    [106] 16:20   A.Ralytė, V.Žilytė  
 7   Barbora Cirtautaitė 
 Milana Leven 
      21:10  21:6 [21']  
[80] 14:35   B.Cirtautaitė, M.Leven      
 10   Greta Mackevičiūtė 
 Roberta Neverauskaitė 
  21:11  21:11 [24']      
  [93] 15:20   A.Ralytė, V.Žilytė    
 15         21:8  21:12 [18']    
 A.Ralytė, V.Žilytė      
 2   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  ->    A.Narvilaitė, A.Stankevičiūtė   3-a vieta
      [122] 17:05   A.Narvilaitė, A.Stankevičiūtė
       S.Mauragytė, S.Micevičiūtė   21:18  21:9 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė    
    [107] 16:20   D.Bespalova, A.Peleckytė  
     D.Bespalova, A.Peleckytė   21:7  21:7 [24']   5-a vieta
      [123] 17:05   D.Bespalova, A.Peleckytė
     D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė     21:10  21:11 [23']
    [108] 16:20   B.Cirtautaitė, M.Leven  
     B.Cirtautaitė, M.Leven   21:18  21:17 [28']  
         
         
       U.Drungilaitė, E.Žiaušytė   7-a vieta
      [124] 17:05   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė
       D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė   21:18  21:8 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Nutautaitė, M.Zalevskytė    
   A.Nutautaitė, M.Zalevskytė   ->    
     A.Nutautaitė, M.Zalevskytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [94] 15:40   A.Nutautaitė, M.Zalevskytė
        21:16  21:13 [26']
   .    
    ->    
     G.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė  
   G.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė     ->  
   G.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.