Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Dovas Genys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Genys      
 16       ->      
  [114] 19:05   D.Genys    
 9   Arnas Pranevičius      21:7  21:6 [15']    
[102] 18:05   D.Vaičiulis      
 8   Daniil Vaičiulis    21:7  21:5 [17']      
    [126] 20:10   D.Genys  
 5   Matas Miliauskis        21:10  21:9 [18']  
[103] 18:25   M.Miliauskis      
 12   Klaudijus Stoškevičius    21:5  21:2 [11']      
  [115] 19:30   M.Mackevičius    
 13         21:16  21:18 [21']    
 M.Mackevičius      
 4   Matas Mackevičius    ->       1-a vieta
      [135] 21:10   D.Genys
 3   Arnas Juknevičius          21:18  21:18 [25']
 A.Juknevičius      
 14       ->      
  [116] 19:30   V.Šukys    
 11   Mikas Macijauskas      21:15  21:14 [23']    
[104] 18:25   V.Šukys      
 6   Vytautas Šukys    21:7  21:0 [14']      
    [127] 20:30   M.Gedrimas  
 7   Artūras Radavičius        21:18  21:12 [22']  
[105] 18:25   A.Radavičius      
 10   Dainius Krūminas    21:12  21:6 [17']      
  [117] 19:30   M.Gedrimas    
 15         21:17  21:10 [17']    
 M.Gedrimas      
 2   Markas Gedrimas    ->    M.Mackevičius   3-a vieta
      [136] 21:10   M.Mackevičius
       V.Šukys   21:19  9:0 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Vaičiulis    
    [128] 20:30   M.Miliauskis  
     M.Miliauskis   21:10  21:8 [18']   5-a vieta
      [137] 21:10   M.Miliauskis
     A.Juknevičius     21:16  17:21  22:20
    [129] 20:30   A.Juknevičius  
     A.Radavičius   21:11  21:6 [17']  
         
         
       D.Vaičiulis   7-a vieta
     
       A.Radavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pranevičius    
   A.Pranevičius   ->    
    [118] 19:30   A.Pranevičius  
   K.Stoškevičius     21:18  21:16 [21']  
   K.Stoškevičius    
    ->     9-a vieta
      [130] 20:30   D.Krūminas
        21:16  21:13 [20']
   M.Macijauskas    
   M.Macijauskas   ->    
    [119] 19:50   D.Krūminas  
   D.Krūminas     21:16  19:21  21:15 [29']  
   D.Krūminas    
    ->    
         
       K.Stoškevičius   11-a vieta
     
       M.Macijauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.