Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Dovas Genys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Genys      
 16       ->      
  [114] 19:05   D.Genys    
 9   Arnas Pranevičius      21:7  21:6 [15']    
[102] 18:05   D.Vaičiulis      
 8   Daniil Vaičiulis    21:7  21:5 [17']      
    [126] 20:10   D.Genys  
 5   Matas Miliauskis        21:10  21:9 [18']  
[103] 18:25   M.Miliauskis      
 12   Klaudijus Stoškevičius    21:5  21:2 [11']      
  [115] 19:30   M.Mackevičius    
 13         21:16  21:18 [21']    
 M.Mackevičius      
 4   Matas Mackevičius    ->       1-a vieta
      [135] 21:10   D.Genys
 3   Arnas Juknevičius          21:18  21:18 [25']
 A.Juknevičius      
 14       ->      
  [116] 19:30   V.Šukys    
 11   Mikas Macijauskas      21:15  21:14 [23']    
[104] 18:25   V.Šukys      
 6   Vytautas Šukys    21:7  21:0 [14']      
    [127] 20:30   M.Gedrimas  
 7   Artūras Radavičius        21:18  21:12 [22']  
[105] 18:25   A.Radavičius      
 10   Dainius Krūminas    21:12  21:6 [17']      
  [117] 19:30   M.Gedrimas    
 15         21:17  21:10 [17']    
 M.Gedrimas      
 2   Markas Gedrimas    ->    M.Mackevičius   3-a vieta
      [136] 21:10   M.Mackevičius
       V.Šukys   21:19  9:0 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Vaičiulis    
    [128] 20:30   M.Miliauskis  
     M.Miliauskis   21:10  21:8 [18']   5-a vieta
      [137] 21:10   M.Miliauskis
     A.Juknevičius     21:16  17:21  22:20
    [129] 20:30   A.Juknevičius  
     A.Radavičius   21:11  21:6 [17']  
         
         
       D.Vaičiulis   7-a vieta
     
       A.Radavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pranevičius    
   A.Pranevičius   ->    
    [118] 19:30   A.Pranevičius  
   K.Stoškevičius     21:18  21:16 [21']  
   K.Stoškevičius    
    ->     9-a vieta
      [130] 20:30   D.Krūminas
        21:16  21:13 [20']
   M.Macijauskas    
   M.Macijauskas   ->    
    [119] 19:50   D.Krūminas  
   D.Krūminas     21:16  19:21  21:15 [29']  
   D.Krūminas    
    ->    
         
       K.Stoškevičius   11-a vieta
     
       M.Macijauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.