Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03  
 1   Jonas Daugėla ,   Arūnas Masteika   Dėl 1-4 vietų    
[34] 12:25   J.Daugėla, A.Masteika    
 8   Vilius Klimantavičius ,   Raimondas Povilaitis    21:5  21:11 [20']    
  [48] 14:10   J.Daugėla, A.Masteika  
 5   Ričardas Liutkus ,   Artūras Liutkus      21:15  23:21 [26']  
[35] 12:50   R.Liutkus, A.Liutkus    
 4   Juozas Kovarskas ,   Vladas Kovarskas    21:15  21:15 [21']    1-a vieta
    [62] 15:25   R.Masevičius, A.Šadauskas
 3   Arnas Lyška ,   Grigorijus Orlovas        21:19  21:19 [26']
[36] 12:50   A.Lyška, G.Orlovas    
 6   Rolandas Čepulis ,   Arturas Škulevičius    21:13  21:13 [21']    
  [49] 14:10   R.Masevičius, A.Šadauskas  
 7   Anatolij Gurov ,   Ričardas Vasilevskis      21:19  16:21  21:14 [35']  
[37] 12:50   R.Masevičius, A.Šadauskas    
 2   Raimundas Masevičius ,   Aurelijus Šadauskas    21:13  21:15 [24']    
     
     R.Liutkus, A.Liutkus  3-a vieta
  [63] 15:25   A.Lyška, G.Orlovas
   A.Lyška, G.Orlovas   21:5  21:12 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Klimantavičius, R.Povilaitis    
  [50] 14:10   V.Klimantavičius, R.Povilaitis  
   J.Kovarskas, V.Kovarskas   21:19  21:16 [22']  5-a vieta
    [64] 15:25   R.Čepulis, A.Škulevičius
   R.Čepulis, A.Škulevičius     21:16  21:17 [23']
  [51] 14:10   R.Čepulis, A.Škulevičius  
   A.Gurov, R.Vasilevskis   21:15  21:9 [26']  
       
       
     J.Kovarskas, V.Kovarskas  7-a vieta
    [65] 15:25   J.Kovarskas, V.Kovarskas
     A.Gurov, R.Vasilevskis   21:18  20:22  21:19 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.