Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03  
 1   Egidijus Peleckis ,   Irena Peleckienė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 09:30   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 8   Gobinath Siva ,   Justė Kazakauskaitė    19:21  21:18  21:17 [26']    
  [11] 10:20   H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė  
 5   Robertas Giedraitis ,   Rosita Šutaitė-Giedraitienė      21:9  15:21  21:14 [8']  
[4] 09:30   H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė    
 4   Haroldas Nevidauskas ,   Monika Žiūkaitė    21:13  21:12 [2']    1-a vieta
    [19] 11:10   H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė
 3   Vilimas Šimkus ,   Jolanta Sereckienė        8:21  23:21  21:14 [14']
[5] 09:55   I.Lukoševičius, R.Platakytė    
 6   Ignas Lukoševičius ,   Renata Platakytė    21:6  21:14 [26']    
  [12] 10:20   I.Lukoševičius, R.Platakytė  
 7   Benas Šemeta ,   Vaida Žitlinskaitė      21:7  21:18 [18']  
[6] 09:55   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė    
 2   Gintautas Šiaučiūnas ,   Loreta Šiaučiūnienė    21:11  21:19 [25']    
     
     E.Peleckis, I.Peleckienė  3-a vieta
  [20] 11:10   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   21:16  21:16 [10']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Siva, J.Kazakauskaitė    
  [13] 10:45   G.Siva, J.Kazakauskaitė  
   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:13  25:27  21:16 [45']  5-a vieta
    [21] 11:35   G.Siva, J.Kazakauskaitė
   V.Šimkus, J.Sereckienė     21:15  21:18 [15']
  [14] 10:45   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė  
   B.Šemeta, V.Žitlinskaitė   21:18  21:12 [22']  
       
       
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  7-a vieta
    [22] 11:35   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
     V.Šimkus, J.Sereckienė   21:16  21:13 [19']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:30 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.