Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų turnyras 2018, Data: 2018-03-17, Vieta: VDU, Kaunas . Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
21
15
21
13
 16'
21
17
21
9
 25'
84/54
30
2
1
2 Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
15
21
13
21
 16'
21
14
15
21
14
21
 46'
78/98
-20
0
3
3 Antanas Mizgiris 
 Aurimas Mizgiris 
17
21
9
21
 25'
14
21
21
15
21
14
 46'
82/92
-10
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Vaškevičius 
 Benas Vaškevičius 
21
19
21
17
 35'
21
15
21
13
 22'
84/64
20
2
1
2 Valentinas Bagdanavičius 
 Vilius Bagdanavičius 
19
21
17
21
 35'
21
12
21
17
 55'
78/71
7
1
2
3 Piotr Olow 
 Tomasz Perkovski 
15
21
13
21
 22'
12
21
17
21
 55'
57/84
-27
0
3



2018-03-17  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Edgaras Slušnys  
[80] 12:45   A.Slušnys, E.Slušnys
 2    Tomas Vaškevičius,  Benas Vaškevičius   21:19  14:21  21:19 [37']
   



2018-03-17  
   3-a vieta
 4    Valentinas Bagdanavičius,  Vilius Bagdanavičius  
[81] 12:45   A.Mizgiris, A.Mizgiris
 5    Antanas Mizgiris,  Aurimas Mizgiris   21:14  21:16 [27']
   



2018-03-17  
   5-a vieta
 3    Mantas Palubinskas,  Povilas Palubinskas  
[82] 12:45   P.Olow, T.Perkovski
 6    Piotr Olow,  Tomasz Perkovski   21:18  22:20 [30']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.