Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
MĖGĖJŲ BADMINTONO LYGA, Data: 2018-02-10, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaidas Markevičius 
 Jonas Bartkus 
12
21
12
21
 17'
21
14
16
21
21
13
 26'
21
16
21
16
 18'
19
21
21
13
21
11
 29'
21
10
21
8
 14'
227/185
42
4
2
2 Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
21
12
21
12
 17'
21
23
21
17
21
4
 26'
21
17
19
21
18
21
 31'
21
12
21
15
 18'
21
7
21
6
 13'
247/167
80
4
1
3 Marius Brazauskas 
 Elmoras Adakauskas 
14
21
21
16
13
21
 26'
23
21
17
21
4
21
 26'
8
21
21
12
15
21
 26'
21
16
21
18
 19'
21
11
21
17
 16'
220/237
-17
2
4
4 Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
16
21
16
21
 18'
17
21
21
19
21
18
 31'
21
8
12
21
21
15
 26'
21
12
21
12
 18'
21
10
21
18
 17'
229/196
33
4
3
5 Simas Kanapeckas 
 Romualdas Kanapeckas 
21
19
13
21
11
21
 29'
12
21
15
21
 18'
16
21
18
21
 19'
12
21
12
21
 18'
21
18
21
5
 18'
172/210
-38
1
5
6 Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
10
21
8
21
 14'
7
21
6
21
 13'
11
21
17
21
 16'
10
21
18
21
 17'
18
21
5
21
 18'
110/210
-100
0
6

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.