Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (5), Data: 2018-02-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Jogailė Kelečiūtė ,   Nikolė Puchovičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Kelečiūtė, N.Puchovičiūtė    
 8       ->    
  [89] 13:45    J.Kelečiūtė, N.Puchovičiūtė  
 5   Gintarė Tomkevičiūtė ,   Ugnė Stankevičiūtė      21:4  21:4 [11']  
[77] 13:00    A.Ramaneckaitė, T.Leonovič    
 4   Aurelija Ramaneckaitė ,   Taja Leonovič    21:14  21:15 [20']    1-a vieta
    [110] 14:35    J.Kelečiūtė, N.Puchovičiūtė
 3   Ūla Lasinskaitė ,   Greta Vedrickaitė        21:8  21:16 [17']
[78] 13:00    Ū.Lasinskaitė, G.Vedrickaitė    
 6   Rugilė Jauniškytė ,   Goda Gudaitė    21:9  21:3 [14']    
  [90] 13:45    V.Puišytė, J.Šalnaitė  
 7   Meda Danilevičiūtė ,   Emilija Kudirkaitė      21:14  20:22  21:13 [33']  
[79] 13:00    V.Puišytė, J.Šalnaitė    
 2   Vytenė Puišytė ,   Jorūnė Šalnaitė    21:6  21:4 [14']    
     
     A.Ramaneckaitė, T.Leonovič  3-a vieta
  [111] 14:35    A.Ramaneckaitė, T.Leonovič
   Ū.Lasinskaitė, G.Vedrickaitė   22:20  21:15 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė  
   G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė   ->  5-a vieta
    [112] 15:00    G.Tomkevičiūtė, U.Stankevičiūtė
   R.Jauniškytė, G.Gudaitė     21:8  21:1 [14']
  [91] 13:45    R.Jauniškytė, G.Gudaitė  
   M.Danilevičiūtė, E.Kudirkaitė   21:8  21:9 [15']  
       
       
     7-a vieta
   
     M.Danilevičiūtė, E.Kudirkaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.