Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas), Data: 2018-02-25, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25  
 1   Ramunė Petrošienė ,   Sonata Zinkevičienė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Petrošienė, S.Zinkevičienė    
 8       ->    
  [28] 11:40   R.Petrošienė, S.Zinkevičienė  
 5   Jurgita Bilienė ,   Dovilė Ruzvaltienė      21:14  21:11 [21']  
[11] 10:20   J.Bilienė, D.Ruzvaltienė    
 4   Diana Vizgirdienė ,   Irena Peleckienė    15:21  21:17  21:19 [36']    1-a vieta
    [43] 13:05   J.Vaškelytė, G.Plečkaitytė
 3   Jurgita Vaškelytė ,   Gintarė Plečkaitytė        21:18  21:16 [22']
[12] 10:20   J.Vaškelytė, G.Plečkaitytė    
 6   Indrė Semaškienė ,   Inga Bankauskienė    21:15  18:21  22:20 [30']    
  [29] 11:40   J.Vaškelytė, G.Plečkaitytė  
 7   Vaida Gečienė ,   Milda Geršvaltaitytė      21:12  21:19 [21']  
[13] 10:20   N.Martinavičiūtė, L.Valantiejienė    
 2   Neringa Martinavičiūtė ,   Lorena Valantiejienė    21:17  21:14 [24']    
     
     J.Bilienė, D.Ruzvaltienė  3-a vieta
  [44] 13:05   N.Martinavičiūtė, L.Valantiejienė
   N.Martinavičiūtė, L.Valantiejienė   21:17  21:17 [6']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Vizgirdienė, I.Peleckienė  
   D.Vizgirdienė, I.Peleckienė   ->  5-a vieta
    [45] 13:05   D.Vizgirdienė, I.Peleckienė
   I.Semaškienė, I.Bankauskienė     21:17  15:21  21:17 [29']
  [30] 11:40   I.Semaškienė, I.Bankauskienė  
   V.Gečienė, M.Geršvaltaitytė   21:6  21:16 [28']  
       
       
     7-a vieta
     V.Gečienė, M.Geršvaltaitytė
     V.Gečienė, M.Geršvaltaitytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.