Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas), Data: 2018-02-25, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25  
 1   Darius Kairys 
 Aurimas Kamantauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kairys, A.Kamantauskas      
 16       ->      
  [18] 10:45   D.Kairys, A.Kamantauskas    
 9   Ričardas Liutkus 
 Tadas Staniulis 
    21:12  21:9 [21']    
[5] 09:30   R.Liutkus, T.Staniulis      
 8   Jonas Daugėla 
 Giedrius Strumila 
  21:12  21:14 [22']      
    [33] 12:10   D.Kairys, A.Kamantauskas  
 5   Artūras Liutkus 
 Tadas Jarutis 
      21:16  21:16 [28']  
 A.Liutkus, T.Jarutis      
 12       ->      
  [19] 10:45   R.Masevičius, T.Dargis    
 13         21:17  21:11 [22']    
 R.Masevičius, T.Dargis      
 4   Raimundas Masevičius 
 Tadas Dargis 
  ->       1-a vieta
      [48] 13:35   A.Masteika, G.Stasiulis
 3   Raimondas Povilaitis 
 Robertas Giedraitis 
        17:21  21:17  21:17 [35']
 R.Povilaitis, R.Giedraitis      
 14       ->      
  [20] 10:45   R.Ražanauskas, V.Turolevičius    
 11         21:9  21:15 [17']    
 R.Ražanauskas, V.Turolevičius      
 6   Ramūnas Ražanauskas 
 Vaidas Turolevičius 
  ->      
    [34] 12:10   A.Masteika, G.Stasiulis  
 7   Arūnas Masteika 
 Giedrius Stasiulis 
      21:5  17:21  21:13 [32']  
[6] 09:55   A.Masteika, G.Stasiulis      
 10   Giedrius Butvilas 
 Rokas Grytė 
  21:6  21:7 [16']      
  [21] 11:10   A.Masteika, G.Stasiulis    
 15         21:16  21:16 [24']    
 A.Šadauskas, E.Petrošius      
 2   Aurelijus Šadauskas 
 Edmundas Petrošius 
  ->    R.Masevičius, T.Dargis   3-a vieta
      [49] 13:35   R.Masevičius, T.Dargis
       R.Ražanauskas, V.Turolevičius   21:15  21:8 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Liutkus, T.Staniulis    
    [35] 12:10   R.Liutkus, T.Staniulis  
     A.Liutkus, T.Jarutis   21:15  21:15 [23']   5-a vieta
      [50] 13:35   A.Šadauskas, E.Petrošius
     R.Povilaitis, R.Giedraitis     12:21  21:18  21:19 [32']
    [36] 12:35   A.Šadauskas, E.Petrošius  
     A.Šadauskas, E.Petrošius   13:21  21:11  21:18 [18']  
         
         
       A.Liutkus, T.Jarutis   7-a vieta
      [51] 14:00   R.Povilaitis, R.Giedraitis
       R.Povilaitis, R.Giedraitis   21:12  21:17 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Daugėla, G.Strumila    
   J.Daugėla, G.Strumila   ->    
     J.Daugėla, G.Strumila  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [52] 14:00   J.Daugėla, G.Strumila
        21:15  21:9 [18']
   .    
    ->    
     G.Butvilas, R.Grytė  
   G.Butvilas, R.Grytė     ->  
   G.Butvilas, R.Grytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.