Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas), Data: 2018-02-25, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25  
 1   Gabrielius Vaičiulis 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Vaičiulis, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [82] 16:30   J.Balsys, R.Petrošienė    
 9   Justas Balsys 
 Ramunė Petrošienė 
    21:14  21:15 [23']    
[62] 14:50   J.Balsys, R.Petrošienė      
 8   Mantas Zinkevičius 
 Indrė Semaškienė 
  21:12  21:14 [10']      
    [101] 18:10   J.Balsys, R.Petrošienė  
 5   Arūnas Vizgirda 
 Sonata Zinkevičienė 
      21:10  21:6 [16']  
[63] 14:50   A.Vizgirda, S.Zinkevičienė      
 12   Gintautas Šiaučiūnas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:18  21:17 [10']      
  [83] 16:30   A.Vizgirda, S.Zinkevičienė    
 13   Darius Kubilius 
 Vaida Gečienė 
    17:21  24:22  21:16 [32']    
[64] 14:50   D.Kubilius, V.Gečienė      
 4   Marius Augustaitis 
 Jurgita Bilienė 
  21:18  18:21  21:12 [30']       1-a vieta
      [118] 19:25   J.Balsys, R.Petrošienė
 3   Vidas Martinkus 
 Diana Vizgirdienė 
        21:16  22:20 [14']
[65] 14:50   Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė      
 14   Šarūnas Poderys 
 Milda Geršvaltaitytė 
  13:21  21:17  21:9 [31']      
  [84] 16:30   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė    
 11   Artūras Jonuškis 
 Gintarė Plečkaitytė 
    18:21  21:15  21:18 [27']    
[66] 15:15   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė      
 6   Valentinas Bagdanavičius 
 Jurgita Vaškelytė 
  21:11  21:15 [14']      
    [102] 18:10   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė  
 7   Jovitas Gatelis 
 Irena Peleckienė 
      21:9  21:15 [17']  
[67] 15:15   A.Poderys, N.Martinavičiūtė      
 10   Aidas Poderys 
 Neringa Martinavičiūtė 
  21:14  20:22  22:20 [35']      
  [85] 16:30   E.Peleckis, L.Valantiejienė    
 15         21:16  15:21  21:17 [32']    
 E.Peleckis, L.Valantiejienė      
 2   Egidijus Peleckis 
 Lorena Valantiejienė 
  ->    A.Vizgirda, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [119] 19:25   E.Peleckis, L.Valantiejienė
       E.Peleckis, L.Valantiejienė   21:19  10:21  21:19 [47']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vaičiulis, U.Gečaitė    
    [103] 18:10   G.Vaičiulis, U.Gečaitė  
     D.Kubilius, V.Gečienė   21:16  21:16 [23']   5-a vieta
      [120] 19:25   G.Vaičiulis, U.Gečaitė
     Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė     13:21  21:14  21:19 [34']
    [104] 18:10   Š.Poderys, M.Geršvaltaitytė  
     A.Poderys, N.Martinavičiūtė   21:23  21:17  21:13 [31']  
         
         
       D.Kubilius, V.Gečienė   7-a vieta
      [121] 19:50   D.Kubilius, V.Gečienė
       A.Poderys, N.Martinavičiūtė   21:15  21:15 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Zinkevičius, I.Semaškienė    
   M.Zinkevičius, I.Semaškienė   ->    
    [105] 18:10   M.Zinkevičius, I.Semaškienė  
   G.Šiaučiūnas, D.Ruzvaltienė     21:19  21:12 [25']  
  [86] 16:55   G.Šiaučiūnas, D.Ruzvaltienė    
   M.Augustaitis, J.Bilienė   17:21  21:15  21:17 [36']     9-a vieta
      [122] 19:50   V.Martinkus, D.Vizgirdienė
   V.Martinkus, D.Vizgirdienė       21:13  21:14 [33']
  [87] 16:55   V.Martinkus, D.Vizgirdienė    
   A.Jonuškis, G.Plečkaitytė   21:14  21:18 [21']    
    [106] 18:35   V.Martinkus, D.Vizgirdienė  
   J.Gatelis, I.Peleckienė     21:16  21:12 [25']  
   J.Gatelis, I.Peleckienė    
    ->    
         
       G.Šiaučiūnas, D.Ruzvaltienė   11-a vieta
      [123] 19:50   J.Gatelis, I.Peleckienė
       J.Gatelis, I.Peleckienė   25:23  19:21  21:15 [9']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Augustaitis, J.Bilienė  
     M.Augustaitis, J.Bilienė   ->   13-a vieta
      [107] 18:35   A.Jonuškis, G.Plečkaitytė
     A.Jonuškis, G.Plečkaitytė     21:16  21:14 [22']
     A.Jonuškis, G.Plečkaitytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.