Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas), Data: 2018-02-25, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25  
 1   Jonas Daugėla 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Daugėla, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [77] 16:05   J.Daugėla, L.Šiaučiūnienė    
 9   Rokas Grytė 
 Sigita Flaksienė 
    21:19  25:23 [22']    
[60] 14:25   R.Grytė, S.Flaksienė      
 8   Ričardas Liutkus 
 Odeta Merčaitienė 
  21:13  6:21  21:13 [27']      
    [97] 17:45   J.Daugėla, L.Šiaučiūnienė  
 5   Robertas Giedraitis 
 Renata Stulpinaitė 
      19:21  21:12  21:10 [29']  
 R.Giedraitis, R.Stulpinaitė      
 12       ->      
  [78] 16:05   A.Kamantauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 13         21:15  21:18 [22']    
 A.Kamantauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Aurimas Kamantauskas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->       1-a vieta
      [114] 19:00   T.Staniulis, E.Bagdonienė
 3   Edmundas Petrošius 
 Vaida Daugėlienė 
        21:16  21:17 [24']
 E.Petrošius, V.Daugėlienė      
 14       ->      
  [79] 16:05   T.Staniulis, E.Bagdonienė    
 11         21:17  15:21  21:10 [31']    
 T.Staniulis, E.Bagdonienė      
 6   Tadas Staniulis 
 Eglė Bagdonienė 
  ->      
    [98] 17:45   T.Staniulis, E.Bagdonienė  
 7   Giedrius Butvilas 
 Dalia Bogatko 
      21:16  21:15 [21']  
[61] 14:50   G.Strumila, I.Bartkutė      
 10   Giedrius Strumila 
 Irma Bartkutė 
  21:14  21:10 [22']      
  [80] 16:05   G.Strumila, I.Bartkutė    
 15         19:21  21:10  21:13 [36']    
 R.Povilaitis, R.Bubulienė      
 2   Raimondas Povilaitis 
 Rūta Bubulienė 
  ->    A.Kamantauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [115] 19:00   G.Strumila, I.Bartkutė
       G.Strumila, I.Bartkutė   21:15  19:21  21:17 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grytė, S.Flaksienė    
    [99] 17:45   R.Grytė, S.Flaksienė  
     R.Giedraitis, R.Stulpinaitė   21:18  21:13 [15']   5-a vieta
      [116] 19:25   E.Petrošius, V.Daugėlienė
     E.Petrošius, V.Daugėlienė     21:9  19:21  21:19 [30']
    [100] 17:45   E.Petrošius, V.Daugėlienė  
     R.Povilaitis, R.Bubulienė   21:19  21:7 [20']  
         
         
       R.Giedraitis, R.Stulpinaitė   7-a vieta
      [117] 19:25   R.Giedraitis, R.Stulpinaitė
       R.Povilaitis, R.Bubulienė   23:21  20:22  21:13 [61']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Liutkus, O.Merčaitienė    
   R.Liutkus, O.Merčaitienė   ->    
     R.Liutkus, O.Merčaitienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [81] 16:30   R.Liutkus, O.Merčaitienė
        21:13  21:10 [20']
   .    
    ->    
     G.Butvilas, D.Bogatko  
   G.Butvilas, D.Bogatko     ->  
   G.Butvilas, D.Bogatko    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    MV    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.