Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2018, Data: 2018-06-02, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Tomas Šorius 
 Egidijus Peleckis 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Šorius, E.Peleckis      
 16       ->      
  [62] 16:15   T.Šorius, E.Peleckis    
 9   Justinas Jarulaitis 
 Ernestas Jarulaitis 
    21:11  21:10 [21']    
[57] 15:50   R.Balvočius, S.Barauskis      
 8   Ramūnas Balvočius 
 Sigitas Barauskis 
  12:21  21:16  21:15 [18']      
    [70] 17:05   T.Šorius, E.Peleckis  
 5   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
      21:17  21:12 [32']  
 R.Andrijauskas, V.Kundrotas      
 12       ->      
  [63] 16:15   A.Buzas, R.Gricius    
 13         12:21  21:6  21:16 [33']    
 A.Buzas, R.Gricius      
 4   Artūras Buzas 
 Rimantas Gricius 
  ->       1-a vieta
      [77] 18:00   V.Krasovskij, Ž.Sabulis
 3   Vitalij Krasovskij 
 Žanas Sabulis 
        21:14  21:10 [21']
 V.Krasovskij, Ž.Sabulis      
 14       ->      
  [64] 16:40   V.Krasovskij, Ž.Sabulis    
 11         21:23  21:13  21:17 [27']    
 L.Kupetauskas, S.Noreika      
 6   Linas Kupetauskas 
 Saulius Noreika 
  ->      
    [71] 17:05   V.Krasovskij, Ž.Sabulis  
 7   Saulius Lukonas 
 Artūras Pičiacha 
      17:21  21:18  21:15 [40']  
[58] 15:50   S.Lukonas, A.Pičiacha      
 10   Mindaugas Butautas 
 Mindaugas Macijauskas 
  21:10  21:14 [29']      
  [65] 16:40   S.Lukonas, A.Pičiacha    
 15         7:21  21:18  21:6 [32']    
 R.Dovydėnas, A.Jarošaitis      
 2   Ramūnas Dovydėnas 
 Aloyzas Jarošaitis 
  ->    A.Buzas, R.Gricius   3-a vieta
      [78] 18:00   S.Lukonas, A.Pičiacha
       S.Lukonas, A.Pičiacha   22:20  21:11 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Balvočius, S.Barauskis    
    [72] 17:30   R.Balvočius, S.Barauskis  
     R.Andrijauskas, V.Kundrotas   21:17  21:18 [24']   5-a vieta
      [79] 18:00   R.Balvočius, S.Barauskis
     L.Kupetauskas, S.Noreika     21:14  21:14 [22']
    [73] 17:30   R.Dovydėnas, A.Jarošaitis  
     R.Dovydėnas, A.Jarošaitis   21:19  21:11 [22']  
         
         
       R.Andrijauskas, V.Kundrotas   7-a vieta
      [80] 18:25   L.Kupetauskas, S.Noreika
       L.Kupetauskas, S.Noreika   21:19  21:18 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Jarulaitis, E.Jarulaitis    
   J.Jarulaitis, E.Jarulaitis   ->    
     J.Jarulaitis, E.Jarulaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 16:40   M.Butautas, M.Macijauskas
        21:16  21:13 [20']
   .    
    ->    
     M.Butautas, M.Macijauskas  
   M.Butautas, M.Macijauskas     ->  
   M.Butautas, M.Macijauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.