Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2018, Data: 2018-06-02, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aldona Pikčilingienė 
 Violeta Slušnienė 
21
15
21
8
 19'
14
21
11
21
 18'
67/65
2
1
2
2 Kristina Freimanaitė 
 Rima Januškienė 
15
21
8
21
 19'
19
21
13
21
 21'
55/84
-29
0
3
3 Modesta Kožkuvienė 
 Agnė Navickienė 
21
14
21
11
 18'
21
19
21
13
 21'
84/57
27
2
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aldona Kasparavičienė 
 Vaida Martinkienė 
21
12
21
12
 23'
21
12
21
7
 16'
84/43
41
2
1
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
12
21
12
21
 23'
21
7
21
2
 16'
66/51
15
1
2
3 Sandra Goroškaitė 
 Aušra Kupetauskienė 
12
21
7
21
 16'
7
21
2
21
 16'
28/84
-56
0
3



2018-06-02  
   1-a vieta
 2    Aldona Kasparavičienė,  Vaida Martinkienė  
[15] 11:10   A.Kasparavičienė, V.Martinkienė
 5    Modesta Kožkuvienė,  Agnė Navickienė   21:11  21:12 [17']
   



2018-06-02  
   3-a vieta
 1    Aldona Pikčilingienė,  Violeta Slušnienė  
[16] 11:10   A.Pikčilingienė, V.Slušnienė
 4    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:15  15:21  21:17 [31']
   



2018-06-02  
   5-a vieta
 3    Kristina Freimanaitė,  Rima Januškienė  
[17] 11:35   K.Freimanaitė, R.Januškienė
 6    Sandra Goroškaitė,  Aušra Kupetauskienė   23:21  21:14 [23']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.