Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28  
 1   Mantas Palubinskas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Palubinskas        
 32       ->        
  [61] 14:50   M.Palubinskas      
 17   Aivaras Miliauskas      21:12  21:17 [23']      
[50] 13:45   R.Vizgirda        
 16   Rytis Vizgirda    21:15  21:18 [21']        
    [78] 16:05   M.Palubinskas    
 9   Saulius Eibukas        21:16  21:13 [22']    
 S.Eibukas        
 24       ->        
  [62] 14:50   S.Eibukas      
 25         21:14  13:21  21:12 [32']      
 A.Vilčinskas        
 8   Audrius Vilčinskas    ->        
      [95] 17:15   M.Palubinskas  
 5   Rimas Lavrukaitis          21:15  21:15 [21']  
 R.Lavrukaitis        
 28       ->        
  [63] 14:50   R.Lavrukaitis      
 21         17:21  21:8  21:14 [34']      
 V.Martinkus        
 12   Vidas Martinkus    ->        
    [79] 16:05   J.Balsys    
 13   Darius Kairys        21:8  23:21 [23']    
 D.Kairys        
 20       ->        
  [64] 14:50   J.Balsys      
 29         21:18  21:7 [18']      
 J.Balsys        
 4   Justas Balsys    ->         1-a vieta
        [101] 18:00   J.Malinauskas
 3   Mindaugas Trybas            21:12  22:20 [24']
 M.Trybas        
 30       ->        
  [65] 14:50   M.Trybas      
 19   Aidas Giedrikas      21:8  21:6 [15']      
[51] 14:00   A.Giedrikas        
 14   Žanas Ramonas    21:10  21:12 [19']        
    [80] 16:05   M.Trybas    
 11   Marius Brazauskas        21:13  21:14 [23']    
 M.Brazauskas        
 22       ->        
  [66] 15:15   M.Brazauskas      
 27         21:19  21:17 [28']      
 A.Rimkus        
 6   Albertas Rimkus    ->        
      [96] 17:40   J.Malinauskas  
 7   Steponas Januška          21:13  21:6 [17']  
 S.Januška        
 26       ->        
  [67] 15:15   S.Januška      
 23         27:25  21:12 [26']      
 M.Zinkevičius        
 10   Mantas Zinkevičius    ->        
    [81] 16:25   J.Malinauskas    
 15   Ignas Lukoševičius        21:9  21:11 [17']    
[52] 14:00   J.Malinauskas        
 18   Jonas Malinauskas    21:14  21:12 [23']      J.Balsys   3-a vieta
  [68] 15:15   J.Malinauskas   [102] 18:00   J.Balsys
 31         21:9  21:12 [21']    M.Trybas   21:16  21:18 [25']
 P.Palubinskas        
 2   Povilas Palubinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Eibukas    
      [97] 17:40   R.Lavrukaitis  
       R.Lavrukaitis   21:18  21:12 [23']   5-a vieta
        [103] 18:00   R.Lavrukaitis
       M.Brazauskas     21:15  7:21  21:13 [31']
      [98] 17:40   M.Brazauskas  
       S.Januška   21:15  21:12 [27']  
           
           
         S.Eibukas   7-a vieta
       
         S.Januška   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Vizgirda      
    [90] 16:50   R.Vizgirda    
     A.Vilčinskas   13:21  21:18  21:19 [34']    
      [99] 17:40   D.Kairys  
     V.Martinkus     14:21  21:18  21:15 [35']  
    [91] 17:15   D.Kairys    
     D.Kairys   21:18  21:14 [24']     9-a vieta
        [104] 18:00   P.Palubinskas
     A.Giedrikas       21:0
    [92] 17:15   A.Rimkus    
     A.Rimkus   21:18  21:13 [22']    
      [100] 17:40   P.Palubinskas  
     M.Zinkevičius     21:18  21:3 [18']  
    [93] 17:15   P.Palubinskas    
     P.Palubinskas   21:8  21:19 [20']    
           
         R.Vizgirda   11-a vieta
       
         A.Rimkus   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Vilčinskas    
       
       V.Martinkus   ->   13-a vieta
       
       A.Giedrikas     ->
       
       M.Zinkevičius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Miliauskas      
   A.Miliauskas   ->      
     A.Miliauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Miliauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [94] 17:15   I.Lukoševičius
          21:19  21:8 [19']
   Ž.Ramonas      
   Ž.Ramonas   ->      
     Ž.Ramonas    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 15:15   I.Lukoševičius  
        21:10  21:13 [20']  
   .      
    ->      
     I.Lukoševičius    
   I.Lukoševičius     ->    
   I.Lukoševičius      
    ->     19-a vieta
         Ž.Ramonas
         Ž.Ramonas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.