Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-28 2018-04-28 2018-04-28  
 1   Arūnas Vizgirda ,   Lorena Valantiejienė   Dėl 1-4 vietų    
[57] 14:25   A.Vizgirda, L.Valantiejienė    
 8   Darius Kubilius ,   Milda Geršvaltaitytė    21:19  21:19 [25']    
  [74] 15:40   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė  
 5   Egidijus Peleckis ,   Diana Vizgirdienė      21:19  21:6 [18']  
[58] 14:25   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė    
 4   Valentinas Bagdanavičius ,   Jurgita Vaškelytė    21:17  21:19 [24']    1-a vieta
    [86] 16:50   V.Bagdanavičius, J.Vaškelytė
 3   Arnoldas Slušnys ,   Irena Peleckienė        21:8  21:17 [17']
[59] 14:25   A.Slušnys, I.Peleckienė    
 6   Šarūnas Poderys ,   Svetlana Čalkina    21:12  21:17 [16']    
  [75] 15:40   A.Slušnys, I.Peleckienė  
 7   Aidas Poderys ,   Jorūnė Živatkauskaitė      18:21  21:15  22:20 [35']  
[60] 14:25   J.Gatelis, J.Bilienė    
 2   Jovitas Gatelis ,   Jurgita Bilienė    21:9  18:21  21:13 [28']    
     
     A.Vizgirda, L.Valantiejienė  3-a vieta
  [87] 16:50   A.Vizgirda, L.Valantiejienė
   J.Gatelis, J.Bilienė   21:9  17:21  21:19 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Kubilius, M.Geršvaltaitytė    
  [76] 16:05   D.Kubilius, M.Geršvaltaitytė  
   E.Peleckis, D.Vizgirdienė   21:19  21:12 [22']  5-a vieta
    [88] 16:50   Š.Poderys, S.Čalkina
   Š.Poderys, S.Čalkina     21:18  21:19 [21']
  [77] 16:05   Š.Poderys, S.Čalkina  
   A.Poderys, J.Živatkauskaitė   21:13  21:14 [18']  
       
       
     E.Peleckis, D.Vizgirdienė  7-a vieta
    [89] 16:50   A.Poderys, J.Živatkauskaitė
     A.Poderys, J.Živatkauskaitė   12:21  21:17  21:19 [31']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.