Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė U13 ir U17, Data: 2018-04-07, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-07 2018-04-07 2018-04-07  
 1   Jonas Ožalas   Dėl 1-4 vietų    
[67] 15:55   J.Ožalas    
 8   Miras Aitmagambetov    21:3  21:2 [8']    
  [78] 16:35   J.Ožalas  
 5   Ignas Kulys      21:4  21:3 [11']  
[68] 15:55   N.Budrikas    
 4   Nojus Budrikas    21:8  21:8 [14']    1-a vieta
    [87] 17:40   J.Ožalas
 3   Dovydas Guja        21:11  21:8 [20']
[69] 15:55   D.Guja    
 6   Adas Kaminskas    22:20  22:20 [21']    
  [79] 17:00   D.Pakšys  
 7   Justinas Jočys      21:12  21:7 [19']  
[70] 15:55   D.Pakšys    
 2   Domas Pakšys    21:9  21:10 [17']    
     
     N.Budrikas  3-a vieta
  [88] 17:40   N.Budrikas
   D.Guja   21:18  21:13 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Aitmagambetov    
  [80] 17:00   I.Kulys  
   I.Kulys   21:13  21:17 [19']  5-a vieta
    [89] 17:40   J.Jočys
   A.Kaminskas     21:10  21:11 [8']
  [81] 17:00   J.Jočys  
   J.Jočys   21:9  21:13 [23']  
       
       
     M.Aitmagambetov  7-a vieta
    [90] 17:40   A.Kaminskas
     A.Kaminskas   26:24  11:21  21:15 [46']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.